Суд арештував саморобні вибухові пристрої та особисті речі хмельничанки, підозрюваної у теракті

Хмельницький міськрайонний суд арештував речі та майно хмельничанки, яку підозрюють в намірах організувати псевдорефрендуми на окупованих територіях, а також у підготовці теракту.

Про це свідчать відомості Єдиного державного судового реєстру, оприлюднені 29 травня.

Зокрема, Феміда наклала арешт на саморобний вибуховий пристрій до складу якого входить: дві тротилові шашки типу ТШ 200, пластична речовина, засіб ініціювання вибуху (запал ручної гранати типу УЗРГМ) та корпус саморобного вибухового пристрою липка стрічка; упаковку кави у зернах жовто-коричневого кольору з написами іноземною мовою: «ХХL Crema 100% Arabica», в якій містився саморобний вибуховий пристрій; три мобільні телефони.

Пікантними були знахідки у квартирі підозрюваної, де знайшли два аркуші паперу формату А-4, на яких машинописним способом виконано текст із змістом статей 109 (“Повалення конституційного ладу”) та 110 КК України (“Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”), статті 258-3 КК України (“Створення терористичної групи чи терористичної організації”). Це фактично статті кримунального кодексу, за якими обвинувачується хмельничанка.

Як писав НГП, 6 квітня цього року співробітники управління СБУ у Хмельницькій області попередили терористичний акт спланований та підготовлений представниками російських спецслужб.

Мешканка Хмельницького за попередньою змовою з невстановленими особами, в соціальній мережі Інтернет “Одноклассники” розмістила інформаційне повідомлення із закликами щодо проведення чергового референдуму в Донецькій та Луганській областях з метою відокремлення території даних областей від України та приєднання їх до Російської Федерації. Вказане повідомлення було підтримане її спільниками шляхом дописів та репостів в соціальній мережі.

6 квітня хмельничанка, перебуваючи в Одесі на території центрального автовокзалу, отримала від водія автобуса марки «Мерседес-Спрінтер» сполученням «Бендери-Одеса», сумку з продуктами харчування, в якій у пачці з-під кави був прихований саморобний вибуховий пристрій, який складається з двох тротилових шашок типу ТШ-200 вагою 200г кожна, між яких поміщено пластичну речовину, в яку впресовано запал ручної гранати типу УЗРГМ. Вказаний вибуховий пристрій підозрювана зберігала та носила при собі до моменту його виявлення та вилучення співробітниками УСБУ у Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.