На Хмельниччині суд визнав недійсним договір оренди 80 га землі вартістю близько третини мільйона гривень

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою в межах реалізації представницьких повноважень встановлено порушення вимог законодавства при використанні сільськогосподарських угідь на території Березненської сільської ради Старокостянтинівського району.

Ще у 2007 році між районною державною адміністрацією та фермерським господарством укладено договір оренди близько 80 га землі сільськогосподарського призначення орієнтовною вартістю 300 тис. грн.

Водночас передача земельних ділянок у користування для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відбулась з порушенням вимог законів України «Про оренду землі» та «Про оцінку земель».

Так, угоду укладено без проведення нормативної грошової оцінки земель, що є основою для визначення розміру плати за землю.

«За таких обставин розмір плати за користування землею є значно заниженим», – повідомив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець.

Тому прокуратура, діючи на захист інтересів держави, звернулась до суду з вимогами визнати договір оренди землі недійсним.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено, земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею близько 80 га підлягає поверненню у державну власність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Це капля в морі! скільки земель так роздеребанили….? Більше 10 тис…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.