У Нетішині за 6,7 млн. грн проведуть капремонт частини лікарні

Управління капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради за результатами тендера 1 червня уклало угоду з місцевим ПП «Техномаркет» на капітальний ремонт частини будівлі головного корпусу лікарні на вул.Лісова, 1/1.

Загальна вартість робіт становить 6,69 млн. грн, повідомляється у “Прозорро”.

Ремонті роботи проводитуться в операційному блоці хірургічного відділення, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, приймальному відділенні. Капітальний ремонт включає в себе будівельно-монтажні роботи, ремонт системи водопостачання та каналізації, заміну системи вентиляції, заміну системи електрозабезпечення, ремонт системи опалення.

Конкурентами на тендері нетішинське ТОВ “Будівельна виробнича компанія “Форвард Плюс” з пропозицією 6,7 млн. грн і рівненське ТОВ “Західбудцентр” – 6,8 млн. грн.

За даними сайту, “Наші гроші”, нетішинським «Техномаркетом» володіють Петро Цица, Володимир Здробилко і Сергій Андрущенко.  Останній є співвласником ТОВ «Укрбудкомплектація» з Вадимом Яновичем, а раніше був заступником директора ТОВ «Електрод» УБ ХАЕС» (у стані припинення).

Цица у 2015 р. ішов до міськради Нетішина від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

У 2008 р. фірма-конкурент поставила металопластикових виробів для ВП «Хмельницька АЕС» на 53 тис грн., а в 2014 р. – вікон і дверей військовій частині А0796 на 1,69 млн грн. Причому військові тоді відхилили дешевшу заявку вищезгаданої «Фіалки».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.