Хмельничани вважають, що МАФи мають розташовувались на зупинках громадського транспорту

МАФи мають розташовувались на зупинках громадського транспорту – такі результати публічних консультацій з громадськістю.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Результати публічних консультацій щодо місць розміщення МАФів у Хмельницькому засвідчили, що абсолютна більшість тих, хто проголосував, вважає, що тимчасові споруди мають знаходитись на зупинках громадського транспорту.

Думки громадян з цього приводу збирали з 15 травня. На заклик влади відгукнулося 702 особи. Безумовним лідером серед варіантів розміщення МАФів стали зупинки громадського транспорту (317 голосів, 45,2%). Майже однакову кількість голосів отримали варіанти «взагалі не розміщувати» (97 голосів, 13,8%) та «на ринках міста» (93 голоси, 13,2% ), “парки та сквери міста” (74 голоси, 10,5 %), “всередині житлових кварталів” (61 голос, 8,7%), “заїзди у житлові квартали” (42 голоси, 6%), найменше – “поблизу залізничних та автобусних вокзалів” (18 голосів, 2,6%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Яка дурість МАФ, один власник, по одному працюючому і ніякого обліку, це створення робочих місць?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.