Хмельницька ОДА шукає розробника програми розвитку туризму в Хмельницькій області

Хмельницька обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Хмельницької області.

У конкурсі можуть брати участь особи, які відповідають наступним вимогам:

– є практичний досвід роботи у сфері внутрішнього туризму не менше 5 років;

– є вдало реалізовані туристичні проекти;

– є досвід вивчення стану та тенденцій туристично-курортної сфери Хмельницької  області;

– є досвід відвідування найбільших туристичних центрів області та практичне ознайомлення з туристичними можливостями Хмельниччини.

Вимоги до Програми розвитку туризму та курортів Хмельницької області:

– програма розвитку туризму та курортів Хмельницької області має бути розрахована на період до 2022 року;

– заходи програми мають бути спрямовані на формування та утвердження Хмельниччини як регіону туристично-рекреаційного значення;

– програма має включати розвиток усіх видів та форм туризму, які можливо реалізувати на території області;

– програма має включати створення якісного та кількісного реєстру туристичних об’єктів Хмельниччини;

– участь Хмельниччини у національних туристичних діджитал-платформах та створення цих платформ;

– особлива увага має бути приділена заходам щодо створенню на законодавчому рівні курортів державного значення «Сатанів» та місцевого значення «Маків»;

– впровадження 10 основних потужних туристичних маршрутів, які включатимуть інфраструктуру, вказівники, інформаційну підтримку та інше;

– підвищення рівня кваліфікації, розвиток навичок та вмінь спеціалістів галузі туризму шляхом участі у тренінгах та семінарах;

– заходи спрямовані на розвиток туристичної інфраструктури;

– заходи щодо маркування та знакування туристичних маршрутів;

– заходи спрямовані на розвиток сільського зеленого туризму;

– програма має включати заходи, які забезпечать інформаційну підтримку туризму (реклама, біг-борди, сіті-лайти, флаєра, ЗМІ, відеоролики);

– заходи щодо участі у туристичних виставках, ярмарках, форумах, презентаціях;

– заходи спрямовані на формування та просування туристично-рекреаційної привабливості Хмельницької області на туристичних ринках;

– розвиток рекреаційної зони Дністровського каньйону;

– створення дієвих туристичних та курортних продуктів з використанням бренду області.

Не можуть брати участь у конкурсі державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування та інші особи, уповноважені на виконання функцій держави, військовослужбовці, поліцейські, судді, посадові особи органів ДФС, прокуратури та інших державних органів влади згідно до Законів України “Про запобігання корупції”, “Про державну службу”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус народного депутата України”, “Про статус депутатів місцевих рад”.

При розробці програми розвитку туризму виконавець повинен керуватися нормами діючого законодавства, а саме: законам України “Про державні цільові програми”, “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, “Про туризм”, “Про охорону культурної спадщини”, “Про курорти”, “Про музеї та музейну справу”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, постановам Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм”, “Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року”, указу Президента “Про Стратегію сталого розвитку “Україна – 2020”.

Всіх потенційних кандидатів просимо надсилати резюме та мотиваційний лист до 10 червня 2017 року на електронну пошту: spilka.aigu@gmail.com з темою листа: “Виконавець (розробник) програми для Хмельницької області”.

Відбір буде здійснено безвідносно до статі, віку та віросповідання, на підставі максимального набору характеристик, необхідних для розробки програми розвитку туризму.

В рамках грантової програми Асоціації Гостинності “Підтримка розвитку туризму в регіонах” Хмельницька громада визначена бенефіціаром та отримає експертну підтримку. Мета програми: сприяння громадам-бенефіціарам у розробці якісних та ефективних програм розвитку туризму. З умовами грантової програми можна ознайомитися за посиланням: http://aigu.org.ua/grant.html

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Знову шукають дурнів якіб виконали роботу замість них а ОДА на чолі з губернаторам відзвітуть про виконану роботу.Раніше був цілий відділ по туризму.Все захавірили, поскорочували.Спеціалістів не зберегли.Тепер придумують як закрити дирку.Дибіли!!!!!!

  • А ще раніше ціле управління, яке займалося і туризмом, і курортами. А що нині спеціалісти управління, яке займається туризмом, не можуть ради дати?

  • Вони правильно все роблять. Ви не розібрались.

 2. Хто це розміщав, умови читав?
  “Заявки на участь у грантовій програмі для отримання гранту можуть подавати представники органів місцевої влади (міських рад, РГА, ОДА тощо), якщо туризм входить в п’ятірку пріорітетних напрямків розвитку області, заявник має підтримку обласної ради та у області, міста, району або ОТГ відсутня діюча програма розвитку туризму.”

  Прийом аплікаційних заяв на грантову програму “Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні” триватиме з 1 січня 2017 до 1 березня 2017 року.

  Або у журналістів застаріла інфа

  • та нехай візьмуть лесю стебло та її подружку колеснікову наташу—це ж їх парафія…правда-робити вони не вміють….а лише піаряться..

   • Може ти б сходила поробила а ми б подивилися.
    Чи язиком чесати легше.

    • а ти напевно позачерговий прихильник цих “селянок – панянок”…а про чесання язиком —це якраз до них!!!

 3. Важко радiти за когось! Вперше виграли грант,чудово! Так тримати I продовжувати вигравати. Надзвичайно складно приймати участь державним структурним пiдроздiлам,написати головне,вибрати прiорiтети!Управлiння Культури на правильному шляху! Вiтаю!

  • Там не написано, що управління виграло грант. Якщо так то в програмі написано про участь держслужбовців. А тут все на людей скидають, бо в них нема кому робити. Понабирали дебілів

 4. Коли виграють гранти,а це не так просто,тому що вимоги надзвичайно складнI,потрiбно ретельно все аналiзвати! Зацiкавити ,особливо важливо,щоби врештi-решт отримати. Для областI це прорив! Результати будуть,якщо серйозно поставитись до розробки! УдачI!

 5. А хто виграв грант?

 6. Із 155 заявок, які подавалися на грантову розробку програми, відібрали лиш 10. Для управління культури це крок вперед, тому читайте інформацію, а не перекручуйте! Розробляти програму це відповідальна робота, тому рада, що Хмельниччина в цьому році матиме надзвичайно потужну програму розвитку туризму.

 7. Правильний шлях.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.