На Хмельниччині з’явиться дві об’єднані тергромади

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук затвердив висновки на відповідність проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України.

Відповідні розпорядження підписані 24 і 26 травня.

Таким чином, в області може з’явитися дві нових ОТГ: Олешинська сільська об’єднана територіальна громада (Хмельницький район) і Солобковецька сільська об’єднана територіальна громада (Ярмолинецький район).

До Олешинської ОТГ увійшли дві сільські ради, до  Солобковецької – чотири.

Остаточне рішення має ухвалити Центральна виборча комісія, яка оголошує перші вибори у новостворених громадах.

Довідка НГП. На Хмельниччині діє 26 ОТГ загальною площею 8649 кв.км. (42% площі області), до яких увійшли 249 базових рад, 570 населених пунктів з населенням 342,1 тис. осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. 27,Грицівська чекае призначення виборів ЦВК

 2. Розвели лохів !

  • Тим більше, що як я вже нещодавно писав, в нашому законодавстві, що стосується децентралізації, відсутній юридичний механізм «захисту» (фінансового, юридичного тощо) «інтересів» менших за населенням населених пунктів, що увійшли / увійдуть до складу тер. об’єднань, в яких, відповідно, є / буде менше депутатів, від «зазіхань» більших за населенням і, відповідно, за кількістю депутатів «членів».
   Це підтверджує те, що ще наприкінці січня 2017-го року на інтерактивному шоу на телебаченні за участю віце-прем’єр-міністра Розенка, який якраз тоді і агітував за децентралізацію, я запитував про такий механізм, а він тоді нічого конкретного так і не відповів. Тобто, все буде «на совісті» голів та депутатів, а совісті, як відомо, у них не вистачає. Тим більше, що «своя сорочка ближче до тіла».

 3. Як нам брешуть ці яйцеголові в очках!
  Люди! Не вірте цим жидам…. децентралізація це утопія для України!

 4. потім лошарики будуть шукати винних у своїх негараздах….адже немає Закону про розєднання і при обєднанні в жодній не проведено інветаризації майна.землі та цінностей….лохи в тренді

 5. Як просто розвести неграмотних силюків….
  І це все робиться що б не заважали продавати землю….
  Таке враження що наша влада іде по сценарію напрацьованому до 2020 року. І цей сценарій називається продати Україну, а потім утекти на Гаваї !

  • І де це все будується (дивився згідно з посиланням)? На центральній садибі , де живе більшість населення, звідки більшість депутатів і де живе голова ради? За радянської влади теж таке було (меньші села тоді “вмирали”), але тоді називалося це … централізація!!! Як не називай, одне і теж.

  • Сергій! Тебе уже раз вигнали…хочеш ще раз? Піди краще вішай лапшу десь у забите село …. ми ж тебе, і твою децентралізацію усі знаємо! І дуже скоро ти знову будеш сидіти в дома…..

   • звідки вигнали, що ти мелеш, сикло боїшся імя назвати да ВАСЯ

    • Ти темний задроч в очках…. кого ти ще можеш опустити кроми себе…. подивись на себе зі сторони на що ти похожий…. з твою формою тіла можна тільки гімно відрами носити…. хахаха….
     Віддецентралізуй спочатку себе і свої мізги .. .. потім впаруй це силюкам…. або сили і мовчи .. .. бо дійсно ти ніхто!

 6. ага разом з загороднем , а той разом з своєв светою Дронь

 7. Децентралізація у всьому світі дала результат. Гроші повернулися місцевому самоврядуванню. У нас теж. Де люди обрали хазяів все робиться. Комусь дуже хочеться все поливати брудом. Не ведіться. Зміни завжди важкі, але ж ви терпите вдома хаос, коли робите ремонт, бо знаєте, що потім буде краще і комфортніше.

  • Ви ремонтуєте державу своїми реформами уже 26 років, вішаєте лапшу простим людям про прекрасне майбутнє де буде багато грошей ….
   будь-яка розумна людина розуміє що ви брехуни і жиди.. ..
   26 років це є доказ що жити стає все гірше і гірше а ви тільки обіцяєте.. засунь своїю децентралізацію собі в темне місце нас вже не розведеш…. банду геть….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.