Хмельницька міськрада запропонувала Гройсману, щоб підприємці платили податки за місцем провадження бізнесу

Депутати Хмельницької міської ради підтримали звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому запропонували внести деякі зміни до Податкового кодексу.

За це рішення проголосувала більшість депкорпусу за черговій сесії 31 травня.

Загалом, обранці напрацювали три пропозиції. На їхню думку, підприємці (ФОП, юридичні особи та підприємства всіх форм власності) повинні сплачують податки за місцем здійснення підприємницької діяльності (запропоновані зміни стосуються підпунктів статті 168 ПК).

ФОП, який перебуває на спрощеній системі оподаткування, має сплачує авансом податки і єдиний соціальний внесок одним платежем до 20 числа поточного місяця на наступний період (ст. 295 ПК); ФОП може залучати до своєї підприємницької діяльності членів родини на виконання нескладної роботи на умовах сімейного бізнесу без трудових відносин (ст. 291, 293 ПК).

“Мале і середнє підприємництво є основою конкурентних економік розвинених держав світу та одним із головних факторів формування середнього класу, сталого економічного зростання, підвищення рівня суспільного добробуту та покращення життя громадян. Без державної підтримки та створення позитивних умов для подальшого розвитку підприємництва, структурні зміни в економіці України будуть відбуватися вкрай важко”, – вважають хмельницькі депутати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Заранее извиняюсь за глупый вопрос, я не предприниматель. А как определить “місце провадження бізнесу”? И если субъект проводит свою деятельность в нескольких областях?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.