З початку року на Хмельниччині розікрали 4 мільйони грн. на тендерах

З початку року у сфері державних закупівель за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції Державної фіскальної служби Хмельницької області у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано  8 кримінальних проваджень стосовно переможців та замовників тендерів.

Про це повідомляє ДФС Хмельниччини.

При цьому 3 кримінальних правопорушення розслідуються за  фактами розкрадання бюджетних коштів в ході державних закупівель, одне – стосовно ухилення від сплати податків одним із учасників тендерних торгів.

Загальна сума розкрадання бюджетних коштів за даними кримінальними провадженнями становить 4,2  мільйона гривень. Майже половину із суми завданих збитків уже відшкодовано до бюджету.

Як зазначають податківці, одним із найбільш поширених механізмів розкрадання бюджету є безпідставне перерахування коштів на розрахункові рахунки підприємств групи ризику. Тож за результатами аналізу податкової звітності встановлюється відсутність факту реального здійснення господарських операцій без мети реального настання правових наслідків, з метою заниження об’єкту оподаткування, несплати податків та привласнення коштів посадовцями.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А поруча когда поймают?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.