СБУ провела масштабні антитерористичні навчання на Хмельницькій АЕС

Координаційна група антитерористичного центру при СБ України провела масштабні антитерористичні тактико-спеціальні навчання у місті Нетішин та на Хмельницькій атомній електростанції.

Про це повідомляє прес-група Управління СБ України у Хмельницькій області

За легендою учасники навчань мали знешкодити умовно диверсійні групи, які проникли до міста Нетішин, і планували здійснити теракти на важливих об’єктах інфраструктури міста.

У навчаннях, які відбувалися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь співробітники Служби безпеки України, Нацполіції, Нацгвардії, державної служби з надзвичайних ситуацій, представники органів державної влади та управління.

Майже п’ятсот силовиків із різних відомств, за діями яких стежили міжнародні спостерігачі, тренувались запобігати терактам, виявляти і знешкоджувати диверсантів. Правоохоронці відпрацювали взаємодію сил та засобів, задіяних у боротьбі з тероризмом.

Під час навчань суб’єкти боротьби з тероризмом повністю виконали поставлені завдання з виявлення та нейтралізації диверсійно-розвідувальних груп, знешкодження закладених вибухових пристроїв у місцях масового скупчення людей та на об’єктах критичної інфраструктури, а також  визволення заручників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.