Народний депутат Сергій Лабазюк вважає, що відкладати пенсійну реформу далі неможливо

“Структура пенсійної системи, що є сьогодні, себе вже вичерпала. Накопичувальна програма – єдина правильна. Ми не можемо перейти на неї за один день. Але відкладати реформу теж неможливо”, – сказав він в ефірі телеканалу “TV 7 plus”.

123

Політик навів статистичні дані, згідно якими, якщо не розпочинати реформу, то дефіцит у бюджеті Пенсійного фонду лише зростатиме:

“Сьогодні “дірка” у бюджеті Пенсійного фонду 150 млрд. грн. Це говорить про те, що кошти з інших галузей “відривають”, щоб забезпечити людей тими мінімальними пенсіями, які вони отримують нині. Причиною є те, що сьогодні десять працюючих забезпечують одинадцять пенсіонерів. Статистика говорить, що до 2050 року на десять працюючих буде п’ятнадцять пенсіонерів”.

Виправлення ситуації, коли кількість офіційних робочих місць і кількість людей, які сплачують відрахування до Пенсійного фонду зменшується, політик вбачає в економічній складовій:

“Якщо ми не відновлюватимемо офіційні робочі місця, то ми продовжуватимемо й далі забирати кошти з інших надходжень. Тому нам потрібно підіймати виробництво, сплачувати податки та офіційні зарплати”.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Купи віолєті краще козу

  2. Рабовладелец начал играть с шоколадными на одном поле?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.