Статистика фіксує суттєве зменшення введеного житла на Хмельниччині

На Хмельниччині у січні–березні 2017р. прийнято в експлуатацію 79,4 тис. кв. м загальної площі житла, що на 28,5% менше, ніж у січні–березні 2016р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Більше двох третин (67,4%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках із двома та більше квартирами, 28,7% – в одноквартирних будинках та 3,9% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла традиційно посів Хмельницький – 59,6 тис. кв. м загальної площі, або 75,1% загального обсягу.

У цілому по області прийнято в експлуатацію понад 1 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 70,6 кв. м загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 153,8 кв. м, у містах – 67,3 кв. м загальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 4,3 тис. кв. м, що на 35,7% більше порівняно з січнем–березнем 2016р.

Завершені також будівництво та реконструкція інших об’єктів соціальної сфери, зокрема, прийнято в експлуатацію будинок культури на 105 місць та амбулаторію на 75 відвідувань за зміну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це не досягнення влади, а купівельна спроможність населення!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.