На Хмельниччині анонсували нові “пілоти” – служба детективів і дорожня поліція

Під час робочого візиту на Хмельниччину 27 травня голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що у цій області стартують нові види реформ.

12

Про це повідомляє сайт МВС.

«У ці дні у Хмельницькому, першим у країні, впроваджений проект – служба детективів. Далі тут введемо і дорожню поліцію. Дорожня поліція – це не старе ДАІ, це новела. За кілька днів ми відкриємо набір. Цей підрозділ буде підпорядкований керівникові патрульної поліції», – сказав він.

Голова Нацполіції також підкреслив, що частиною змін у правоохоронному відомстві є належне матеріально-технічне забезпечення підрозділів поліції, що відповідає вимогам сучасності. За його словами, відмова від талонів на бензин і перехід на користування смарт-картами для заправки автомобілів за потребою дала змогу патрульній поліції за минулий рік зекономити мільйон літрів пального.

«Реформи – це не прості декларації. Зворотного шляху вже не буде», – наголосив Сергій Князєв, підсумовуючи сказане.

Князєв резюмував, що саме на Хмельниччині апробується більшість реформ, які впроваджуються у правоохоронній галузі. Так, хмельницькі поліцейські одними з перших переодяглися у новий однострій, пройшли атестацію, минулого року одними з перших отримали більше півтора десятки автомобілів «Renault DUSTER», а сьогодні – п’ять гібридних кросоверів «Мitsubishi Outlander PHEV».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.