Аваков задоволений керівництвом поліції Хмельниччини, не зважаючи на корупційні скандали

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що не проводитиме кардрові зміни у Головному управлінні Нацполіції у Хмельницькій області.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це сьогодні він заявив у коментарі хмельницьким журналістам.

“Я дуже задоволений роботою нашого генерала Миколи Семенишина і бажаю йому всього найкращого”, – відповів високопосадовець.

Разом з тим, Аваков залишив без відповіді запитання журналістів щодо корупційних скандалів в обласній поліції. Зокрема, малася на увазі оголошена підозра колишньому заступнику начальника ГУ НП в області Володимиру Марчуку, оголошена 22 травня. Поліціянта підозрюють у шахрайстві.

Як писав НГП, у вересні 2016 року Генпрокуратура заявила, що службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тони пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

Крім цього, в ході досудового розслідування виявлено непоодинокі факти розкрадання цими ж працівниками поліції великих сум грошових коштів, спрямованих на закупівлю продовольчих товарів для підрозділів, які перебувають в зоні проведення АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.