Держава в державі, або “Не суньте свиню в шпаківню!”

Псевдотериторіальні громади – це сепаратитський, антидержавний проект.

Недооцінювати його не варто, це не жарти. Наша область за 2 останні роки стала лідером в створенні «фейкових» народних територіальних громад, народних підприємств, народних підприємців в незаконний спосіб.

Завдання цього сепаратистського проекту:

– розхитати державу;

– створити паралельні органи влади;

– дискредитувати існуючу владу шляхом знищення її вертикалі.

Інструментом цієї дестабілізації є створення незаконних громад, підприємств, народної міліції, народних судів і т.д.

Фактично – це є  «юридична секта», яка створює небезпечні конфлікти в тилу країни.

Вже сьогодні організатори цього проекту захоплюють комунальні та державні приміщення, вриваються брутально в службові кабінети керівників органів влади, нехтують судами, влаштовуючи там мітинги та хаос, залякують посадових осіб.  Вони видрукували масовим тиражем «Посібник народного підприємця», створили народні підприємства: «Хмельницькавтотранс», «Подільська перлина», «Велика родина», «Клуб органічного землеробства», «Торгова марка», «Хата народної медицини», «Світовий міжнародний простір» та інші.

Виготовили свої сертифікати, свідоцтва, печатки, бланки.

Одним словом – «держава в державі».

Завдяки нам, депутатам обласної ради, які рік тому прийняли депутатський запит і надали даній проблемі гласності та публічності, запрацювала робоча група в обласній державні адміністрації. Завдяки активній роботі СБУ області, Національної поліції, прокуратури області, фіскальної служби, управління юстиції та науковцям ХУУПу, ми напрацювали наші пропозиції до центральних органів влади щодо внесення змін до Кримінального кодексу України в частині посилення кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти суверенітету держави.

На даний час відбувається досудове розслідування зареєстрованого кримінального провадження за фактами вчинення правопорушення згідно ст. 353 КК України «Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи» та ст. 356 «Самоправство».

Окрім цього, днями Хмельницький міськрайонний суд арештував майно та всі вилучені документи так званих уповноважених реєстраторів Хмельницької територіальної громади.

Отже, сьогодні ми можемо зняти даний депутатський запит з контролю і звернутися до правоохоронних та контролюючих органів продовжити розпочату роботу.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Олуйко

Віталій Олуйко

Представник України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, депутат Хмельницької обласної ради

Коментарів: 14

 1. якась просто картава маячня…стаття написана ні про що і причому на низькому рівні як в добрі старі комуняцькі часи комуністом…стиль комуняки досить відчутно

  • Ого-го. Добре напевно зачепила прихвоснів Уграк позиція обласної ради по їх липових тергромадах.

   А на рахунок комуняцтва, то це краще звертатись до таваріща Ольги Уграк, яка і після проголошення Незалежності залишалась вєрной “Лєнінкой”

 2. Олуйко, як завжди пише ні про що, лише щоб написати, а сам потрошку хабарі бере. Не хоче, щоб влада змінилася кардинально, оскільки таких покидьків як він можна від корита відірвати.

  • Зате коментарі Монашека У відрізняються глибиною аналізу :)))

   Гріша Деревянчук, “вийди з сутінків” і не пались так тупо.

 3. Державі вигідно мати лише кишенькоу опозицію, що годується із того ж корита, а коли люди хочуть скинути ярмо бюрократії, коли люди бачуть, що людина більше бере ніж дає, доті включається СБУ, суди і людей саджають, щоб не “тявкали”. і осуджують такі як Холуйко,”від слова “Холуй”…. які думають, що вони стали панами….

  • Цікава думка про те, що “людина більше бере ніж дає”.

   Закони збереження енергії діють скрізь, і зазначена теза вказує лише на те, що псевдотериторіали живуть за рахунок інших

   В цьому вся суть “Свідків Уграк”. Не сплачувати жодних податків, кошти з яких йдуть на зарплати вчителям, лікарям, пенсії.

 4. Правду пишуть!

 5. Сьогоднішні реформи нерозумно розроблені, все йде до повного знищення села.

 6. Сепаратистів в тюрягу! Якби у всіх регіонах України у громадськості була б така ж патріотична позиція як у Хмельницькому, то й не було б приводу у всяких Уграчок, Деревянчуків і іншого рашиського сміття ходити з портретами путлєра і створювати резервації для душевнохворих – “ЛНРи і ДНРи”.

 7. Дибілоїдних патріотів грабує сучасна жидівська влада, а вони кричать “слава Україні”. Скоро без штанів залишається і батраками підуть в найми допанів, проте йти будуть у вишвиванках і співати піснів про незалежну та велику Україну, які жиди вже давно продали західним купцям, які колись були під ногою словян, а тепер мстять.

 8. Комсомолець, ше той!А за ХУУПом так сумує, там так тепло було. ..

  • Шановний анонімний! Не вам судити про ХУУП. Саме Олуйко і підняв університет. І на сьогоднішній день все що має університет, всі ремонти, приміщення, технічна база, це все зроблено Олуйком. А після нього нічого ніхто не зробив і розвиток університету припинився, стало собі таке тихе болото. Так що не вам анонімний судити!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.