Корнійчук дав слово перевірити, як використовує 18 га лісу фірма екс-помічника Лабазюка

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук пообіцяв створити тимчасову комісію з перевірки ефективного використання 18,3 га лісової ділянки ТОВ “Мисливський затишок” на прохання депутата облради.

Про це він сказав на сесії облради, відповідаючи на запитання обранців.

До очільника області звернулася депутат-“герегівець” Наталія Вишнівська, яка стверджує, що орендар приступив до вирубки зелених насаджень, а сама ділянка використовується не за призначенням.

У відповідь голова облдержадміністрації розділив стурбованість Вишнівської, наголосивши, що ініціюватиме відповідну перевірку.

Крім того, Корнійчук запевнив, що на сьогодні в області відсутні випадки нелегальних вирубок лісу.

Як писав НГП, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав на десять років у користування ТОВ “Мисливський затишок” 18,3 га лісової ділянки у Хмельницькому районі.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Мисливський затишок” зареєстровано у травні 2016 року. Єдиним засновником та директором записаний хмельничанин Олег Клепач, колишній помічник народного депутата Сергія Лабазюка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. ще зовсім недавно наталя вишнівська виступала проти корнійчука та гереги.. тепер за лабазюка взялася… мадам живе по принципу—- а баба яга проти.. дайте посаду та грошей!!!! до речі вона колись балотувалась в депутати від комуністів…так може варто люструвти ії!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.