Суд зобов’язав ПП “Ультрасервіс” повернути Хмельницькій міській раді земельну ділянку

Сьогодні господарський суд Хмельницької області прийняв рішення зобов’язати приватне підприємство “Ультрасервіс” повернути Хмельницькій міській раді земельну ділянку площею 3800 кв.м. по вул. Нижній Береговій, 2/4Б, кадастровий № 6810100000:33:001:0030 з приведенням її в попередній стан шляхом знесення незавершеного будівництва бази відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу. З такими позовними вимогами Хмельницька міська рада звернулася до суду на початку квітня.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Нагадаємо, ще до цього :

– визнано недійсним правовстановлюючий документ ПП “Ультрасервіс” на земельну ділянку по вул. Нижній Береговій, 2/4Б;

– скасовано дозвільні документи, які надають право на проведення будівництва на вказаній земельній ділянці, а саме, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки та декларація про початок будівельних робіт;

– скасовано рішення державного реєстратора про державну реєстрацію права приватної власності на незавершене будівництво бази відпочинку та літнього торгівельного майданчика по вул. Нижній Береговій, 2/4Б за приватним підприємством “Ультрасервіс”;

– встановлено факт нікчемності біржової угоди від 12.05.2011р.

Як бачимо, господарський суд Хмельницької області своїм рішенням визначив, що земельна ділянка, на якій розташоване незаконне будівництво, повинна бути звільнена шляхом ЗНЕСЕННЯ розташованої на ній споруди.

2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Що це єдине “незаконне” будівництво, яке на даний час виконується у нашому місті? Ще раз звертаю увагу на “дивну” вибірковість?
    Ось майже навпроти закінчується будівництвом “дивний” об’єкт, на якому порушеннь (юридичних, екологічних, технічних…) набагато (за обсягами фінансування, виконання робіт, наслідків) більше.
    І таких об’єктів в Хмельницькому безлічь. І суттєва частина з них тим чи іншим чином пов’язана з іменем одного “відомого” депутата Хмельницької міської ради.

    Ігорь Ukraine/Khmelnitskiy 24.05.2017 22:56

    • І деж тут “принциповість” наших “активістів”: “свободівців”, “правосекців” та на кшалт ним.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.