На Хмельниччині учасники АТО більше півроку чекають на обіцяну землю. Натякають, що практикується “такса”

Двоє учасників Антитерористичної операції на сході України вже півроку не можуть отримати гарантованих державою 2 гектари під особисте селянське господарство.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” військовослужбовці Віктор Назаров і Володимир Копія стверджують, що у серпні 2016 року написали заяви у відділ земагентства на виділення 2 га у Білогірському районі.

“Наші заяви лежать без руху, ніхто нічого не пояснює”, – зазначив Назаров.

За його словами, ходять чутки про те, що для пришвидшення розгляду земельних питань необхідно заплатити від 100 до 300 доларів.

“Як казав один хлопець, українським “атошникам” добре на радіо і телебаченні”, – додав Копія.

Разом з тим, на сьогоднішній сесії обласної ради голова ОДА Олександр Корнійчук відрапортував: із 14 тисяч заяв учасників АТО на виділення земель у Хмельницькій області позитивно задоволено 13 тисяч.

“Це один із кращих показників у державі”, – додав очільник краю.

Після публікації інофрмації про проблеми військовослужбовців депутати обласної ради на сесії заслухали виконувача обов’язків ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександра Вжешневського. Він попросив надавати конкретні випадки зловживань і додав, що видача земель учасникам АТО на Хмельниччині проводиться без перешкод.

Також читайте “Як учаснику АТО отримати обіцяну землю” .

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. У держгеокадастрі Сидить людина гройсмана і за кожен гектар плотиться від по 200-300 баків, таке враження що цього ніхто не знає! Просто не має на цю людину впливу…. ніхто не зачепить. Дана вищенаведена інформація це шоу для відводу очей…. люди це ж бид…. Для них. Хлопці роблять бізнес…. а нам вішають лапшу…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.