Хмельницький “Сокіл” передав “привіт” Авакову і вказав, де його місце

У Хмельницькому кілька десятків представників молодіжньої організації “Сокіл” феєрично влаштували святкування Дня Героїв 23 травня.

Фото з "Фейсбуку" Андрія Попика

Фото з “Фейсбуку” Андрія Попика

Колона молодих людей пройшлася центральними вулицями, запалюючи фаєри та димові шашки.

Крім традиційних скандувань хмельницького “Сокола” “Слава Україні – Героям слава!”, прозвучали вигуки на адресу діючого Міністра МВС Арсена Авакова.

“Їде патрульна машина, за нею двоє поліцейських, а далі учасники ходи вигукують кричалку: “Авакова собаку – повісить на гіляку!” – написав у “Фейсбуці” місцевий блогер Андрій Попик.

За інформацією “Вікіпедії”, громадська організація “Сокіл” – це молодіжне військово-спортивне товариство, яке ставить за мету розбудову українського суспільства та держави на засадах сучасного українського соціал-націоналізму. Головним партнером ВМГО «Сокіл» виступила ВО “Свобода”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Якщо за націонал-соціалістами стоїть жид Фротман-Тягнибок, то діла не буде. Після майдану “Свобода” віддала усі властні пости жидам. “Свобода” – запроданці колоніального, олігархічного жидофашизму.

  • Дебил, национал-социализм всегда жиды и создают в своих целях. Так было и в Германии.

   • НАВІТЬ ДИВИТИСЯ СТРАШНО.. СХАМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ!!!! ДИМ ..ШУМ ..ОБРАЗЛИВІ КРИКИ… —ЦЕ НЕ ЄВРОПА А ФАШИЗМ ЯКИЙСЬ !

 2. Запроданці

 3. Прийшовши до влади в Хмельницькому Свобода розпустила крила і активно пропагує ультраправий світогляд. То марш за “традиційні” сімейні цінності, тепер марш неонацистів. Ідеологічне загарбництво. Тьху.

  • сама ти тьху. Зараз молодь поділилась на 3 нерівні чатсини: 5% хочуть змін в державі і роблять це будь-яким доступним чином, 30% – мріють звалити або вже валять з країни і найбільша 65%-ПОФІГ ЩО ВЗАГАЛІ ДІЄТЬСЯ.
   і ВИ ПЛЮЄТЕ У ТИХ-ХТО ХОЧ ЩОСЬ ПРАГНЕ РОБИТИ.Може вони і не зовсім правильним чином діють,але вони хоч ЩОСЬ роблять.

   • то по твоєму 5% маразматиків це і є прогресивна більшість? Всі тупі, а ви одні красені? Ви все робите для себе, я особисто вас нічого не просив мені зробити. Отож не рівть горло, бо серце може стати

   • Вот что они делают? Кому нужно что бы они именно это делали? С их действий какой результат должен быть?

 4. Ще довго нам доведеться чути відлуння марзу в який втягнули молодь, вони як сліпі кошенята, кігтики вже мають, але самі абсолютно нічого не розуміють

 5. хай що б там писали порохоботиз мінстеця і жидоборці – але ця молодь –хоч ЦІКАВИТСЬЯ долею країни.
  є таке гасло-ПОМИЛЯЄСЬ,АЛЕ НЕ ЗУПИНЯЙСЯ

 6. 27 травня до хмельницького завітає пан Аваков .Подивимось в якому місті буде той Сокіл…

  • Аваков вместе с Яценюком и “Народным Фронтом” работал против украинского народа. Его псевдо-интеллектуальные потуги и в реформировании МВД защищали политику геноцида и тоталитаризма. Это он убил первого украинского шерифа Сашка Белого.

  • В суботу у цієї братам шабад

 7. Аваков вместе с Яценюком и “Народным Фронтом” работал против украинского народа. Его псевдо-интеллектуальные потуги и в реформировании МВД защищали политику геноцида и тоталитаризма. Это он убил первого украинского шерифа Сашка Белого

 8. Молодь потрібно вчити. І в школі і у ВУЗі. А цих використовує Дурлик і завдяки ним стане босом в партії запроданців.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.