Громадські організації Хмельниччини просять підтримки депутатів облради для скасування е-декларації для громадських активістів

Більш ніж 80 громадських організацій Хмельниччини звернулись до облради, вимагати від Верховної Ради скасувати е-декларації для громадських активістів.

Громадські активісти наголошують, що е декларування це перший крок у боротьбі із тими, хто поставив державний бюджет та надані владні повноваження, для власного збагачення.

Однак, жоден громадський активіст:

1) Не розподіляє бюджетні кошти органів державної влади та місцевого самоврядування

2) Не приймає рішень , щодо виділення земельних ділянок та надр

3) Не має функцій зупинити, перевірити, покарати, нав’язати правила роботи підприємствам різної форм власності.

Саме тому, вимога е декларування громадськості нікчемна і має бути, на думку активістів, скасована.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Якщо не розподіляють , не приймають рішення . не мають функцій … чому ж тоді вони не хочуть показати людям свої статки ?

  • Підтримую!!! Як пиз.іти – то перші, а як декларування- то голову в пісок!!! Ібо є підозра щодо, маніліпування всілякими ГО (заради власного збагачення, потопити конкурентів за винагороду)!!!

  • Знаю декілька активістів, котрі “не маючи ніяких функцій” заробили просто шаленні статки після Революці гідності ( а до цього були злістними боржниками по кредитам), саме на таких і розрахована зазначена норма закону. Перш ніж когось люструвати цим особам необхідно показати своє нутро.

   • А Ви подивіться як зарухались активісти .Пишуть тут прямо поеми .Щось то є в цьому !

   • Яка нах революція гідності – кругом одні підерасти!!! ще й марші влаштовують.

 2. в кожній справі є нормальні люди та наволоч. Тількі наволоч на посаді завдає збитки усім нам. В той час коли реально про корупцію усі тільки говорять, а численні активісти конкретно її висвітлюють. саме проти таких розслідувань з боку горадськості і кричать усіляки боти, порохоботи, та чиновники-корупціонери. Особисто я підтримую скасування е-декларацій активістами.

 3. Усім тим хто підтримує декларування активістами. Хто сповідує секту «нема чого тим активістам боятись..» «хай покажуть приклад …» та інший маячню
  Розкажіть це добровольцю АТО коли через корупцію у нього прострочені консерви та зіпсована форма. Якому допомагають волонтери та антикорупціонери висвітлюючи махінації в службі тили ЗСУ.
  Розкажіть це малозабезпеченим, коли через корупцію постійно підвищуються тарифи на комуналку (газ, воду, електрику). І тільки активісти кажуть хто з цього багатіє.
  Розкажіть це водіям, які через корупцію постійно змушені ремонтувати своє авто, бо гроші на дороги спиз..ли. І тільки активісти показують як та хто.
  А що ж наші чиновники та правоохоронці? Тихенко пиз..ть наше по своїм кишеням та продукують такі закони і меседжі, мовляв «чого це боятись анти корупціонерам».
  Тому «шановні» балакуни: запхайте собі язика в ср..ку.
  Я підтримую активістів

  • Не перекидайте це питання з хворої голови на здорову чи навпаки !!! Конкретно дайте відповідь : ” Чому бояться показати людям свої статки ?” Якщо рило у пушку то нема чого базікати лишнє, або як ви виражаєтесь словами з трьома крапками !

 4. Якщо людина чесна, вона все покаже, якщо людина використовує “громадську активність” для заробітку, вона буде верещати проти декларування.
  ДЕКЛАРУВАТИ МАЮТЬ УСІ!!!!!!!!

 5. Обов’язково мають декларувати свої статки!!!
  Бігають під виглядом “громадських активістів” займаються вимаганням як і з суб’єктів підприємницької діяльності так і з державних службовців, а потім як Швондер-Смаль купляють автомобілі із заробітків від “майданутої ідеї”, якою прикривалися, вимагають зниження цін на різні товари із-за своєї бурхливої, нікому не потрібної, крім них самих, діяльності. Результати їхніх дій пожинає все населення України: не досвідчені та недорозвинуті розумово держслужбовці і повне зубожіння населення. А прикриватися високими матеріями для задоволення своїх низьких інтересів немає чого! Полізли в активісти, бо були ніким, а хотіли стати всім, то в першу чергу доведіть свою справедливість, щоб мали моральне право робити зауваження комусь.
  Декларування доходів – обов’язок кожного активіста!!!

 6. Самі шо не є підерасти ці активісти!!! Ось вони обличчя шахраїв. Цих уЙоб…в ніхто нікуди необрав от і бісяться мразі. Всіх сук на чисту воду!!!!

 7. да да і ше загородному і його подрузі Свєті Дронь скасувати декларації

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.