У Симчишина виставили рахунок на 6 млн. грн орендарям за користування землями без документів

Хмельницька влада нарахувала 5,9 млн. грн збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

Фото з "Фейсбуку" Хмельницької міської ради

Фото з “Фейсбуку” Хмельницької міської ради

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, ці недоотримання мають намір стягнути до бюджету через рішення виконавчого комітету.

Найбільше збитків (2 млн. грн) завдало київське ТОВ «Юкант Трейд». Фірма без документів використовує земельну ділянку площею 4 га на вул. Тернопільська, 9.

ТОВ «Кульбіт» має сплатити до бюджету 1,6 млн. грн за те, що 5,6 га на прв. Зенітному,  21 використовує без правовстановлюючих документів.

Ще 482,1 тис. грн влада виставила Ірині Басовій за використання земельної ділянки площею 0,53 га на вул. Довженка, 9; 463 тис. грн –  ТОВ «Наяда Плюс» за 0,59 га на вул. Західно-Окружній.

Влада у проекті рішення виконкому прописала: у разі несплати коштів, управління земельних ресурсів та земельної реформи повинно надати пакет документів юридичному відділу міськради для підготовки судових позовів зі стягнення коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. А товариство “Діамант”, тобто готель “Арєна” за незаконне будівництво і самозахват території музшколи про Проскурівська, 18?

  • Там все патриотично порешали)))

  • товариство Діамант сплатило 53 кв.м нових приміщень в центрі міста і 180 тисяч гривень штрафу плюс 100 тисяч на пайову участь

 2. от що мені подобається у Симчишині, що почали наводити порядок в місті. Пайову зібрали за рік більше 20 мільйонів проти 5-7 минулих років, збитки стягують і це все великі гроші. десятки мільйонів, які місто раніше просто тупо втрачало через бездіяльність тодішньої влади. а зараз це десятки мільйонів які йдуть на спортивні майданчики, дороги, школи

  • До жопи ті майданчики. Скажіть, де можна пограти у великий футбол?

  • А на сколько выросло строительство? По моему Костя суперфиций землю раздал, стройки начались, и много как раз на начало правления Симчишина начали завершаться. Вот и все. Посмотрите. строятся последних два года просто в разы больше, денег больше.

   • кості-суперфіцій своє отримає за рішенням суду…питання недалекого часу

   • Візьми статистику і подивися дурню. Найбільше житла в Хмельницькому здавали в 2014 -2015 роках при Мельнику і Чернилевському, але вони за два роки на двох змогли нашкрябати аж 15 млн.
    За 2016 і 2017 роки житла здали в 2 рази менше, але зібрали вже зараз 32 млн. І за землю без документів стягнули вже в 16,5 рази більше чим раніше.

    • Поцюлюй ще в дупу цих прибульців)) і будеш вірною собакою, правда недовго)))

    • Тебя похабное быдло кто то обозвал? нашел, чем козырять!! В те года стоимость постройки квадратного метра была существенно меньше, соответственно процент пайовой начислялся с меньшей суммы. Ты хоть это понимаеш?

 3. а яке відношення до цього має Симчишин, якщо особисто розробляв юридичне обгрунтування Хабаль М.Й…..наразі розробляю обгрунтування щодо сплати за користування земле. ОСББ та ЖБК….

 4. а як на рахунок землі під металоконструкціями біля Таврії та Епіценьру?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.