Віталій Купрій: «Жодне звернення громадян не залишиться поза увагою»

Вчора Хмельниччину відвідав народний депутат України VIII скликання, один із лідерів політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Віталій Купрій.

«Я хочу почути, що відбувається в регіонах безпосередньо від самих громадян. З кожним приїздом я отримую багато нової інформації, котру обов’язково враховую у своїй діяльності народного депутата» – наголосив на зустрічі з журналістами Віталій Купрій.

777

Народний депутат висловив задоволення організацією роботи обласного осередку «УКРОПу» та наголосив, що жодне звернення громадян не залишається поза увагою.

Голова Хмельницької обласної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Дмитро Йовдій повідомив, що офіс обласної організації за адресою м. Хмельницький, вул Шевченка 46/2 завжди відкритий для звернень та консультацій громадян.

«Не зважаючи на те, що партія поки що немає представництва у міській та обласній радах, ми чітко висловлюємо та відстоюємо свою принципову позицію з багатьох гострих проблем життя суспільства» – наголосив Дмитро Йовдій.

Під час останнього приїзду Віталій Купрій, реагуючи на скарги громадян, вивчав проблематику міського сміттєзвалища та зустрівся з підприємцями речового ринку.

«Проблема з облаштуванням міських полігонів побутових відходів та будівництва сміттєпереробного заводу актуальна не лише для Хмельницького. Її вирішення потребує комплексного підходу як місцевої так і центральної влади. Я беру це питання на особистий контроль та спробую допомогти його вирішити в межах можливостей народного депутата» – наголосив Віталій Миколайович.

Що ж стосується роботи підприємців речового ринку, то нардеп вважає, що необхідно розробити комплексну стратегію розвитку хмельницьких речових ринків, аби поліпшити їх інфраструктуру і, відповідно, умови праці.

Під час особистого прийому мешканці Хмельницького поскаржились на установку загальнобудинкових лічильників газу.

«Партія «УКРОП» отримує багато звернень з цього приводу. Складається враження, що не встановивши свого часу індивідуальні газові лічильники, газовики намагаються виконати норми закону за рахунок споживачів. Це неприпустимо. Ми уже підготували в парламенті законопроект, котрий передбачає встановлення індивідуальних лічильників за рахунок газових компаній» – наголосив Віталій Купрій.

Народний депутат також прокоментував позицію партії щодо мораторію на продаж землі.

«Позиція партії однозначна – мораторій на продаж землі слід продовжити. На сьогодні, ані суспільство, ані законодавча база не готові до продажу землі» – вважає Віталій Миколайович.

Не оминули під час зустрічі й теми боротьби з корупцією.

«На законодавчому рівні я вніс законопроект, який визначає, що людина, яка заявила про корупційне правопорушення, має отримати статус потерпілого. Це дасть йому можливість вимагати у слідчого розслідування, надавати певні клопотання, звертатись по апеляцію тощо. Цього зараз немає. Законопроект уже отримав схвалення комітету ВР.

Ще один запропонований нами законопроект дозволить людині використовувати прихований аудіо-відео пристрій для документування хабаря чиновником. Цей запис має дати можливість звернутись безпосередньо до суду, оминаючи прокурорів. Цей законопроект був прийнятий Верховною Радою, але заветований Президентом, який вважає, що ними порушуються права чиновників» – заначив Віталій Купрій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.