Хмельницькі нардепи у рейтингах ОПОРИ: хто як працює

З лютого 2017 року, від початку шостої сесії Верховної Ради України VIII скликання, Громадянська мережа ОПОРА здійснює щомісячний моніторинг якості роботи 88 народних депутатів України, обраних в одномандатних виборчих округах у 13 областях. Експерти аналізують як активність народних обранців у округах, так і їхні напрацювання у Верховній Раді, а відтак складають щомісячні рейтинги.

Від Хмельниччини участь у моніторингу беруть усі сім нардепів-мажоритарників: Віктор Бондар, Олександр Герега, Сергій Лабазюк, Роман Мацола, Сергій Мельник, Володимир Мельниченко і Андрій Шинькович.

Наразі ОПОРА склала рейтинги роботи мажоритарників за три місяці роботи: лютий, березень і квітень. У рейтингу за квітень, зокрема, найвищу позицію – третє місце – з-поміж хмельницьких депутатів, обраних у мажоритарних округах, посів Роман Мацола, який, до слова, попередні два місяці очолював рейтинг. Тож, за висновками ОПОРИ, він демонструє стабільно високий рівень законотворчої активності, комітетської роботи та діяльності у виборчому окрузі.

До десятки найбільш активних депутатів уже три місяці поспіль входить також Андрій Шинькович: на третій сходинці рейтингу він перебував у лютому, на восьмій – у березні, на шостій – у квітні.

Водночас інші парламентарі від області демонстрували цього місяця значно нижчі показники парламентської діяльності та роботи в окрузі. У Олександра Гереги –  25-та позиція (у лютому – 26-та, у березні – 30-та), у Володимира Мельниченка – 37-ма (у лютому – 20-та, у березні – 44-та), у Сергія Мельника – 54-та (у лютому – 14-та, у березні – 15-та), у Сергія Лабазюка – 57-ма (у лютому – 30-та, у березні – 58-ма).

Найнижче з-поміж місцевих нардепів-мажоритарників у квітневому рейтингу перебуває Віктор Бондар: у нього 82-й результат (у лютому – 78-й, у березні – 74-й).

До речі, роботу Олександра Гереги, Сергія Лабазюка, Романа Мацоли та Володимира Мельниченка ОПОРА аналізувала і минулого року: за середньою оцінкою діяльності парламентарів у 2016 році Хмельницька область посіла третє місце.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Оксана Банкова

Оксана Банкова

представниця Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області

Один коментар

  1. Хтось же платить ім

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.