На Хмельниччині жеки потроху втрачають монополію в облуговуванні житлового фонду

У Хмельницькій області приватними, некомунальними структурами обслуговується 1416 або 40% житлових будинків. Решта 3307 будинків або 60% житлового фонду  обслуговують комунальні підприємства.

Про це йдеться у річному звіті голови ОДА Олександра Корнійчука.

У звіті наголошується, що в області активно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо переваг в управлінні власним житлом безпосередньо власниками будинків або шляхом вибору управителя, семінари та наради проводяться з органами місцевого самоврядування. Так, по області визначено управителя для 265 багатоквартирних будинків. Якщо у 2015 році за весь рік було створено 51 ОСББ, то у 2016 році удвічі більше – 105.

З метою активізації цієї роботи при управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації діє Консультативний центр сприяння діяльності ОСББ. Аналогічні центри створено при виконкомах Хмельницької та Кам’янець-Подільської міських рад.

Нагадаємо, що з 1 липня 2015 року вступив в дію Закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, що пропонує більше можливостей за ті же гроші, але і вищу відповідальність.

Довідково. На 1 березня 2017 року багатоквартирний житловий фонд Хмельницької області становив 4723 житлових будинків. Утворено 715 ОСББ,  що обслуговують 768 будинків (22,3 % житлового фонду), 10 приватних підприємств обслуговують 474 житлових будинків (12,2% житлового фонду), 182 ЖБК обслуговують 174 будинки (5,5% житлового фонду).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А причому до цього всього Корнійчук?

  2. Клас!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.