З початку року на Хмельниччині затримано понад півтори тисячі нетверезих водіїв

Вчора, 16 травня, в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбувся брифінг, в ході якого правоохоронці ознайомили громадськість з результатами Тижня безпеки дорожнього руху, який проходив на території області з 8 по 14 травня.

Про це повідомляє ГУНП у Хмельницькій області.

Як зазначив Геннадій Сибіга, начальник сектору управління превентивної діяльності ГУНП, основною метою проведення даного комплексу заходів було привернення уваги суспільства до проблеми безпеки дорожнього руху, проведення інформаційної кампанії, спрямованої на підвищення дорожньої культури.

Варто сказати, що вжиті впродовж Тижня безпеки дорожнього руху заходи дали позитивний результат. Так, за цей час на 50% зменшилась кількість ДТП з потерпілими. На 67% зменшилась кількість загиблих та на 38% — кількість травмованих.

Проте, як зазначає Геннадій Сибіга, незважаючи на те, що постійно проводиться профілактична робота, ситуація з аварійністю на дорогах області залишається складною. Так, з початку року на Хмельниччині було зафіксовано 20 885 порушень Правил дорожнього руху. Задокументовано 1522 водія, котрі кермували у нетверезому стані. Що стосується ДТП з потерпілими, то у 230 аваріях 26 осіб загинуло та 293 — травмувалося.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.