ЗМІ виставили на кпини нардепа з Хмельниччини за наміри похоронити ProZorro

Український телеведучий Дмитро Бігус у проекті “Підсумки дна” висміяв народного депутата України (191 виборчий округ з центром у Старокостянтинові), голову парламентської фракції “Партія “Відродження” Віктора Бондара.

Критика в адресу обранця прозвучала, як реакція на спроби останнього через законодавчі поправки зробити контрольовану систему електронних закупівель ProZorro силовими структурами. Маються на увазі, правки Бондара (50, 51, 69, 81, 82, 92, 143) до законопроекту про кібербезпеку, які виявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Журналіст Бігус назвав політика “утконосом”, який намагається вирішити особисте питання, прикриваючись “випадковами” законопроектами.

Ведучий додав, що цього нардепа вже вдруге ловлять на маніпуляціях з ProZorro. У лютого цього року Бондар намагався пропхати антипрозорівські поправки через внесення змін до закону про довірчі послуги. Тоді – законодавчий кульбіт не вдався.

Додамо, що ЄС закликав Верховну Раду відхилити поправки, що можуть “вбити” систему ProZorro

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. денис бігус нічого не зробить проти віктора бондаря…поговорив да і тільки…а народні обранці – всі “кльові пацани” які лобіюють свій бізнес…як би ми їх не називали УТКОНОСАМИ ЧИ ГІВНОЇДАМИ…чи …!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.