Комунальники частково зачистили центр Хмельницького від рекламних конструкцій

Сьогодні у Хмельницькому комунальні служби демонтували ряд тимчасових рекламних конструкцій, так званих штендерів, які було встановлено з порушеннями.

Фото з сайту міськради

Фото з сайту міськради

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів  Олександр Чорнієвич, зачистка відбулася на центральній вулиці Проскурівська. Зокрема, ліквідовано 26 штендерів та один сіті-лайт на вулиці Соборна.

“Відповідно до положення про розміщення зовнішньої реклами, ці конструкції використовувалися з порушеннями (власники торгових точок не мали відповідних договорів з міськрадою – НГП). Деякі з них кріпилися ланцюгами до дерев та електроопор, що також заборонено. Крім цього, частина штендерів на Проскурівській містили вказівники на сусідні вулиці, що порушує норму – 3 м від об’єкта реклами”, – зазначив посадовець.

Чорнієвич зауважив, що демонтовані кострукції тимчасово зберігатимуться на території комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Спочатку мабудь требуло попередити власників… а не задавати їм збитків.

  2. Симчишин наводить порядок, молодець.

  3. Є майно громадян, організацій, прийшли халуї та без попередження його вкрали…злочин… деякі халуї вказують на наведення порядку… що ж халуї.. лижуть дупу новій владі… все що влада не зробить то для них добре… а влада просто ділить забирає те, що стара влада поставили…. дозволила.. це робитья як на центральному так і не місцевому рівні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.