У Хмельницькому виділили кошти для створення мережі амбулаторій сімейної медицини

Хмельницька міська рада та управління охорони здоров’я мають намір створити мережу амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Однак, значна частина приміщень майбутніх та діючих відокремлених амбулаторій потребують ремонту.

У зв’язку з цим рішенням сесії Хмельницької міської ради від 22 березня 2017 р.  для виконання капітальних ремонтів приміщень сімейних амбулаторій з міського бюджету виділено кошти в сумі 1млн 479 тис. грн.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Зокрема, для амбулаторії, що на вулиці маршала Гречка, 12, виділено 445 тис. грн.; для амбулаторії на вул. Волочиській, 6 – 200 тис. грн.; для амбулаторії на вул. Залізняка, 34/1 – 400 тис. грн.; для амбулаторії на вул. Зарічанській, 4 – 163,9 тис. грн.; для амбулаторії на вул. Зарічанській, 30 – 260 тис. грн.

На виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт амбулаторії на вул. Кам’янецькій, 76 – 10 тис. грн.

На поточний ремонт приміщення амбулаторії на вул. Кам’янецькій, 257/1 – 180 тис. грн.

Після завершення ремонтних робіт амбулаторії, які сьогодні ведуть прийом пацієнтів в приміщеннях міських поліклінік (за винятком амбулаторії на вулиці Гречка, 12), перемістяться у відремонтовані приміщення, наблизивши цим первинну медичну допомогу до місця проживання хмельничан.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Сміх тай годі з такою сімейною медициною. Мабуть все робиться для галочки, бо грошей як і завжди нінащо нема.А хочуть зробити як-то кажуть ”із нічого пулю” Отака у нашому місті сімейна медицина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.