“Ділок” із Давидковець, або Сумнівна репутація оратора

Олександр Сіротін, що мешкає у Давидківцях Хмельницького району, й собі вигадав нехитру комбінацію ― вирішив, що тамтешній красень-став непогано до власних рук пригорнути. І підставу надумав: мовляв, нинішньому орендареві, який господарює на водоймі останні роки, надали її незаконно. Довкола себе «прикормив» з десяток поплічників, обіцяючи їм вигоди за підтримку та вишуканий дармовий відпочинок у комфортабельних бесідках біля ставу, які вже давно намалював собі у мріях поважний Олександр Борисович. І почала оця кумпанія товкти в селі, як то кажуть, воду в ступі.

Жодні розумні доводи місцевої влади ці глашатаї ока праведного не сприймають. Їх не цікавлять факти: щороку орендар справно сплачує до бюджету кошти, доглядає за водоймою, дозволяє селянам рибалити у певні дні…  А найголовніше ― має на руках законні документи на право оренди, надані Хмельницькою райдержадміністрацією ще у 2013 році.

Галасливий активіст від ВО «Свобода» Сіротін і чути не хоче про таке. Віддайте народне йому! Саме він ― запорука процвітання села!

Для такого собі «процвітання» він навіть зібрав з людей по 300 гривень для зариблення ставу (якщо зауважити, що в селі майже 1000 дворів, порахуйте самі скільки то буде грошей). Цікаво, що натомість він міг пообіцяти односельцям, коли ніякого стосунку до водойми не має????  Чи розуміють сельчани, що, мабуть, ні своїх грошей, ні «дармової» риби їм не бачити?

Що ж, варто нагадати історію цього активіста. Не маючи вищої освіти та промишляючи заробітками у сусідній Польщі, затим ставши таким собі приватним підприємцем, на сьогодні пан Олександр не має жодного офіційно зареєстрованого майна. Проте трохи більше року тому створив фірму «Будлайф-Хм.». Відтоді правдами-неправдами зумів освоїти майже 2 мільйони гривень з Хмельницького міського бюджету, ремонтуючи покрівлі навчальних закладів, встановлюючи огорожі на кладовищах тощо. До слова, якість послуг та використаних матеріалів ― це ще те питання.

Проте і в рідному селі активіста-свободівця добре знають люди: саме через неякісні матеріали для ремонту оселі з ним досі судиться односелець. Господар замовляв та сплатив кошти за одне, а отримав інше, значно гіршої якості. У Давидківцях вже ніхто не хоче мати справу з горе-підприємцем, адже люди подейкують, що ще з часів заробітчанства, коли Сіротін керував бригадою робітників з села, досі не розрахувався з ними. А нещодавно поліція ще й склала на пана Олександра протокол. Він був учасником ДТП у стані алкогольного сп’яніння, за що і був притягнутий до відповідальності.

Так хотілося б поставити, врешті, крапку в цій брудній історії становлення «народного героя»…

Цікаво, ВО «Свобода», яка зараз при владі в Хмельницькому, не знає чим займається її однопартієць, чи свідомо не бачить цього?

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віктор Кравчук

Віктор Кравчук

Активіст

Коментарів: 9

  1. Стаття не замовна 100 % ))) я нікого не знаю і до ставка ніякого відношення не маю, але печально це все. Надайте докази в статті, посилання на судові рішення , протоколи, а так… бабка бабці сказала!

  2. Ооо, це наш Сашко, шо прокурорів “знімає” і мера “ставив”. Знову людей надурив? Скільки можна?

  3. НГП настільки продажне. Стаття замовлена 200%. Сама вода. Тераненко де документи підтвердження? Де протоколи? Де докази?
    Продажні шкури ви.

  4. Суцільна брехня!! Спершу покажіть доводи, а то звинувачувати людину без жодних на те підстав кожен може.

  5. Знаю цего горе підприємця. Раджу не мати з ним ніякого діла. Факти знаходдяця в особистій справі міліції.

  6. Не рекомендую з ним мати справи. Це імя в мене не виходить з думок на процязі 15 років . Одним словом шахрай.

  7. Впізнаю цього клоуна він ще одягом торгував потайки з надписами СБУ.

  8. На щот одягу з СБУ не знаю но всякий непотріб з символікою Свобода то це точно. І куда цікаво дивиця пан Тягнибок. Стидоба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.