У Симчишина планують завершити будівництво Чернелівського водогону до 2018 року

Будівництво другої черги Чернелівського водогону (від села Чернелівка Красилівського району до Хмельницького), який забезпечить хмельничан питною водою, міська влада запланувала завершити до 2018 року.

Така позиція прописана у Плані дій з реалізації Стратерії розвитку Хмельницького на 2017-2020 роки, що виноситься на затвердження сесії.

Для завершення проекту необхідно здійснити зведення водогону діаметром 1000 мм із склопластикових труб довжиною 18,35 км. Його вартість становить 88,2 млн. грн.

Наступним етапом мають стати реконструкція артезіанських свердловин, будівництво мереж водопостачання та водовідведення у мікрорайонах міста і забезпечення водопостачання будинків мікрорайнів міста, у яких воно повністю відсутнє.

Наразі побудовано 15,7 км Чернелівського водогону, що становить 46,2% від його загальної протяжності. При будівництві водогону впроваджуються новітні технології транспортування води, що дозволить уникнути у майбутньому проблем швидкого замулювання і корозії трубопроводівта зберегти якість питної води.

Раніше мер Олександр Симчишин заявив, що у 2017 році Хмельницький розраховує отримати з держбюджету 50 млн. грн на будівництво другої черги Чернелівського водогону.

Як відомо, Чернелівський водопровід на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.