За використання тоталітарної символіки 9 травня у Славуті відкрили кримінальну справу

Акція представників ветеранських організацій Славутчини 9-го травня, під час якої використовувалась тоталітарна комуністична символіка, не залишилась поза увагою міської влади. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

32

За результатами невідкладних звернень до правоохоронних органів, реакція останніх не забарилася.

Відтак, відповідно до повідомлення Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, за фактом публічного використання тоталітарної комуністичної символіки порушено кримінальну справу. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводяться слідчі розшукові дії щодо встановлення осіб причетних до вчинення даного кримінального провадження, а також здобуття додаткової доказової бази.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» виготовлення, поширення, а також публічне використання такої символіки заборонено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. молодець Сідор він не подарує!

  2. Совість треба мати… Як можна забороняти прапори, з якими наші діди громили фашистів. Бачу, що нічого святого не залишилося у представників репресивної машини нашої держави.

  3. Людоньки, які ж придурки. Ніби більше проблем не має, аж пенсіонерів за ідею тягати. Демократії як не було, так і немає. Зараз взагалі публічно свої справжні думки майже ніхто не висловлює.

  4. а у Сидора свої таракани, втім, як завжди

    • МАРАЗМ КОСИТЬ НАШІ РЯДИ…БІЛЬШЕ 70 РОКІВ БУЛО МОЖНА ТА ТРЕБА А ЗАРАЗ НІЗЯЯЯЯ!!!!

  5. Правильно розігнали. Досить тягти в минуле, нічого там нормального небуло. А ці паради діставали більше всього.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.