На Хмельниччині комунальники уклали фіктивний договір про поставку 27 т цукру до закладів освіти

Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області викрили оборудку службових осіб одного з комунальних підприємств області, які уклали фіктивний договір на постачання цукру в заклади освіти.

Про це повідомляє сектор комунікації обласної поліції.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи одного з комунальних підприємств області з метою власного збагачення уклали фіктивний договір купівлі-продажу більше 27 т цукру з фермерським господарством із Білогірського району. Цукор призначався для потреб комунальних закладів освіти області, але туди він так і не потрапив.

У результаті злочинних дій службових осіб комунального підприємства державним інтересам завдано шкоди на суму понад 200 тисяч гривень.

Наразі слідчі дії у рамках кримінального провадження тривають. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Обласне підприємство комунальник. Запитайте при якому голові ради Івану це все відбувалося? Запитайте скільки добра наробили це підприємство по усіх комунальних підприємствах області за активниної підтримки цього голови. Воно було підрядником на всі види робіт. Чого мовчать однопартійці?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.