З червня у Хмельницькому кондукторів тролейбусів оснастять валідаторами

З початку червня у тролейбусах Хмельницького запрацює електронний квиток, який видаватимуть спеціальні пристрої – валідатори.

Про це заявив міський голова Олександр Симчишин на прес-конференції для ЗМІ.

Він зазначив, що наразі готується проект рішення виконкому щодо затвердження порядок використання системи автоматизованого продажу засобів оплати проїзду (валідаторів).

валідатор

Мер сказав, що минулого року ХКП “Електоротранс” закупило 85 валідаторів загальною вартістю 1,5 млн. грн. Принцип роботи цього обладнання простий: при отриманні оплати готівкою від пасажира кондуктор, прикладанням службової картки до валідатора фіксує факт оплати. Валідатор автоматично друкує квиток із зазначенням на ньому суми оплати, індивідуального номеру терміналу та квитка, номеру маршруту.

валідатор2

На думку мера, таким чином мінімізуватиметься контакт кондуктора та зібраних грошей за проїзд.

Нагадаємо, що 7 травня в Україні набув чинності закон про введення електронного квитка в міському пасажирському транспорті.

Довідка НГП. На сьогодні парк ХКП “Електротранс” нараховує 115 одиниць. Щоденно на лінію виходить приблизно 70 тролейбусів. Вартість проїзду становить 2,5 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А фталазатори від дристаметання для них хіба не потрібні?

    • повна фігня…від готівки нікуди не дітися… а прикладе службову картку кондуктор чи ні– ніхто не відслідкує…краще би пільговикам доплатили пенсії та брали б з них гроші за проїзд… це таким чином хочуть контролювати кондукторів напевно… але наші люди дуже винахідливі… щось придумають!!!

  2. Зайшов на одну зупинку дав гривню кондуктор прикладе картку але постоїть біля тебе до наступної зупинки а далі квиток з датою та майже однаковим часом (різниця до 2хвилин) віддасть іншому пасажиру за 2,50грн., а гривню в кишеньку. за день можна трішки добрати до зарплати.

  3. Какой то бред. Нал то он у пассажира все равно берет. Просто прикладывает карточку после этого. Толи Симчишин не в теме, толи автор статьи бредит.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.