У Хмельницькому поліція виявила чоловіка з радянською атрибутикою

9 травня у Хмельницькому працівники поліції зафіксували факт порушення українського законодавства, пов‘язаного із забороною використання окремих атрибутів радянської символіки.

Фото обласної поліції

Фото обласної поліції

Як повідомляє прес-служба обласної поліції, на масовий захід з вшанування загиблих під час Другої світової війни, який проходив біля Вічного вогню, прийшов 32-річний чоловік із яскраво-червоним наплічником, прикрашеним великим гербом Радянського союзу надписом «СССР» та георгіївською стрічкою. Це викликало обурення з боку громадських активістів, присутніх на покладанні квітів.

Фото обласної поліції

Фото обласної поліції

Запобігти бурхливому конфлікту вдалося членам комунікативної антиконфліктної групи поліції. 

Наразі вирішується питання про внесення відомостей про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня правова кваліфікація – ч.1 статті 436-1 Кримінального кодексу України (виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Дебилы он же не пришел с флагом России. А флаг победы был красным и не один тягнебык не докажет обратного. Против фактов не попрешь.

 2. Отрицание истории – это путь в никуда, что мы успешно наблюдаем уже три года.

  • Самая лживая история – история рашки и ссср. Не история то, сплошная пропаганда, значит советская история – лженаука, которую надо срочно искоренить.

   • Нужно признать ошибки и идти дальше, а не бороться с кусками материи и памятниками – это цивилизованный путь. А путь аборигенов мы каждый день смотрим по нашему ТВ.

   • А шоколадная пропаганда это как? И когда начнем искоренять?

 3. Советская символика запрещена и правильно. Нечего с ней ходить и провоцировать. Сходите с украинским флагом по мацкве, слабо?

  • Советский флаг и украинский это две большие разницы. Это как присутствие мозга в голове и его полное отсутствие.

  • Перемога була пыд советским прпором а не пыд смердючим червоно-чорним лайном

 4. История Союза и соцстран- история самих несчастних и нищих победителей – Гордон. Он прав. В Ссср всегда с завистью смотрели на тех кто ездил за границу и все мечтали сьездить туда. Вот такие победители.

  • А сейчас большинство туда ездит задницы иностранцам подтирать или на панели “работать”.
   Вообще, я не верю в то, что бы этот Анонимный / Анонимные были такие бессовестными бесплатно, они “работают” за деньги идеологическими проститутками.
   А мой дед освобождал Винницу, Проскуров и Тернополь (там был тяжело ранен). Не прощу тем, кто оскорбляет его память. Вот так эти люди сами “выращивают” себе врагов.

   • Хто на цьму сайті «працює» ідеологічною проституткою – так це Ви, вельми не шановний пан В. Путенко. І якраз дякуючи злочинній владі так званих радянських комуністичних тиранів і прийняті ними в свій час рішення призвели до ситуації, коли народ найбільшої країни переможниці змушений їхати і «підтирати» за іноземцями, аби прогодувати власних дітей. А пам’ять про Вашого діда тут ніхто не ображає. Він, як і мільйони інших, став жертвою злочинних домовленостей Гітлера та Сталіна. Останній, до речі, знищив власного населення в рази більше, ніж фашисти. Як Вам страшні цифри втрат СССР у порівнянні з втратами Німеччини? Якщо не помиляюсь, то близько 42 мільйонів проти 8, га?

 5. СЛАВА СССР !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.