У Хмельницькому невідомі залляли фарбою пам’ятний знак Бандері

Сьогодні у Хмельницькому невідомі залляли фарбою пам’ятник знак провіднику націоналістів Степану Бандері.

18275156_420793774963273_7733752179976770939_n

“Пам’ятник С. Бандери на перехресті вул. Зарічанської-С. Бандери, невідомі особи облили червоною фарбою. Активісти, спільно з патрульними, відтерають фарбу”, – повідомив речник патрульної поліції Роман Мартинюк.

Як писав НГП, 1 січня цього року на перетині хмельницьких вулиць Бандери-Зарічанської представники ВО “Свобода” заклали камінь під майбутній пам’ятник українському провідникові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Знайти і рученьки поломити.

 2. Ідеальний вандалопритягуючий об’єкт.

 3. истреблять всех кастрюлеголовых – повсеместно

 4. Вандали облили, а мешканці Зарічанськоі зразу відмили.

  • Жители заречанской не такие тупые как вы думаете. Мыть могли только кастрюлеголовые ну и полицаи которые этот момент как обычно пропотрулировали мимо.

   • А почему полицаи мыли? Это не их обязанность.

    • А потому что прокакали в такую ночь священнодействие. Они должны были во 2м принципе и ОТП банке наблюдательные посты делать и вычислять несогласных с линией партии. Поэтому в наказание получили тряпки. Да и собственно, что эти пионеры еще могут? Ну штрафануть за не включенный поворотник вот собственно и все.

 5. Bитяг з відповіді на запит Антифашистського комітету України до СБУ України (№24/1-3044 від 27 листопада 2008 р.):
  “Як вбачається із архівних документів НКВД-МГБ-КГБ-УРСР, за 1944-1953 роки, тобто до моменту повної ліквідації націоналістичного підпілля і його озброєних формувань, учасниками ОУН-УПА в західних областях України здійснено:
  терористичних актів 4907
  диверсійних 195
  нападів та роззброєнь груп охорони
  громадського порядку 457
  нападів та підпалів колгоспів,
  радгоспів, МТС 325
  нападів на сільради і клуби 320
  озброєних пограбувань 359
  інших відповідних проявів 1126
  В результаті цих акцій було вбито або забрано в ліс бойовиками ОУН-УПА 2662 працівника радянсько-партійного автиву, 582 голови сільських Рад, 262 голови колгоспів, 446 колгоспників, 829 працівників держбезпеки, 473 працівники міліції, 1525 бійців груп охорони громадського порядку, 187 військовослужбовців, 933 службовців, 12839 інших громадян. Всього загинуло 22430 чоловік.” (Арх. спр. №372, т. 100, арк. 109-111).

 6. Одні дибіли носяться з своїм Леніним , а інші з своїм Бандерою…Залиште їх просто у спокої, а доки будете робити із них ідолів, доти їх інша сторона буде фарбувати.

  • Вот вот, всем “идолам” можно предъявить. Лепить идолов не надо. Лепить надо здоровое, процветающее общество. Смотреть в будущее, помня ошибки прошлого. Делать сегодня, что бы нормально жить завтра, а не седлать и ехать ” на троянских конях” разноцветной краски. Опомнитесь!!!

 7. Швободівські рагулі! Ідіть на йух і свою бендеру приберіть за собою! Від вас толку НУЛЬ, робити нічого не годні, тільки срач розводите.

 8. Це не вандали!!! а люди зі здоровим глуздом. Вандали – це члени злочинного угрупування в обличчі в.о.” сволота” і ті, що палили людей, валили памятники, кидали гранати в поліцію і ті які зараз закривають свої морди псячі масками і за гроші наводять безлад у країні.

 9. Бандера захищав рідну землю і не заіжжим москалям і іх рабам розказувати який він. Він не був трусом, пристосуванцем. Він відкрито говорив і не жалів свого життя за те щоб украінці жили не в колоніі. Ця людина заслуговує на повагу. Облив вночі звичайний трусливий жлоб.

  • Мужик(чка) не дохрена в тебе “правильного (ї)” “заїзжих рабів”??? Твій бандера у ті часи навіть не уявляв у якій строні м. Хмельницький ( Проскурів) і боровся за самостійну(здебільшого проти Польщі) в межах тих територій які були до 1939 року по річку Збруч. Учи історію, а не слухай усіляких “докторів” історії і май повагу до людей з іншою думкою ніж у тебе. А облив той камінь – точнісенько такий активіст, який рушив інші памятники та здебільшого за гроші, бо вся свинорила “свобода” за гроші і батька набє свого – діло часу.

   • Не забывайте, что боролся Бандера за вполне реальные деньги, полученные от немцев. Ну а на счет колонии… Это слишком. Всем известный факт, что немцы то и хотели сделать из Украины колонию, при том очистить от лишнего населения, а остальным 2 класса образования. С ними шли Бандера, Шухевичь и ко. Хотели быть гауляйтерами, но их кинули немцы

  • Дружище как можно почти все время сидя в тюрьме то Польской, то Немецкой что-то защищать? Придумали себе идола и балдеете.

 10. Доти поки буде існувати гасло -Бандера прийде порядок наведе”, доти буде безлад в країні. Завдяки партіі “сволота”, вже майже вся країна зруйнована.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.