Суд арештував 22 земельні ділянки у Хмельницькому, які скупила маловідома київська фірма

Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на 22 земельні ділянки загальною вартістю 18 млн. грн, які у ході обурудок дісталися маловідомій київській фірмі “Пімліко”.

карта

Про це свідчить ухвала суду від 24 квітня.

Земельні ділянки площею 17,6 га, які розміщені на вулиці Кооперативна, з 1995 року належать на праві комунальної власності територіальній громаді Хмельницького і у приватну власність не передавались.

Водночас у 2015 році невідомі особи з метою заволодіння вказаними земельними ділянками подали до Управління Держгеокадастру у Хмельницькому районі завідомо підроблені протокол 6-ї сесії Олешинської сільської ради від 3 лютого 1997 року про передачу Олешинською сільською радою у власність 22 громадянам земельних ділянок площею по 0,8 га та завідомо підроблені державні акти на право власності на ці земельні ділянки.

На підставі цих документів вказані громадяни зареєстровали право приватної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У листопаді-грудня 2015 року ці особи продали ділянки ТОВ «Компанія з управління активами «ПАТРІОТ 2014», яке заснував мешканець Запоріжжя Сергій Перканюк.

Наприкінці березня 2016-го «ПАТРІОТ 2014» відчужив 22 ділянки київській  “Пімліко”.

В свою чергу  «ПАТРІОТ 2014» після відчуження припинив свою діяльність, про що внесено відомості про державну реєстрацію припинення юридичної особи.

Поліція Хмельниччини проводить досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (“Зловживання владою або службовим становищем”), ч. 2 ст. 366 (“Службове підроблення”), ч. 4 ст. 190 (“Шахрайство”), ч. 4 ст. 358 (“Підроблення документів”) КК України.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Пімліко” засновано 15 березня 2016 року киянином Андрієм Оглоданим. Крім цього, Оглоданий разом із ужгодцем Василем Штефко володіють ТОВ “Преміум Нива”, яке спеціалізується на вирощуванню зернових культур.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Це лабазюк скупив

  2. ці 17 га фізично не можуть знаходитись на вул Кооперативній 🙂

  3. Всі забули про піонерський табір Сонячний? таких шматків десятки нарізано та прикуплено.у колишнього голови зем комісії Лежанського гектари в Л.Гринівцях.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.