«Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні

Партія «Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні.

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції у Києві.

«Такий збір підписів стане справжнім всенародним референдумом, оскільки заплановано зібрати не 3 млн підписів, а 10-15 млн особистих підписів громадян з усіма даними, щоб показати президенту, уряду, їхній продажній більшості в парламенті, що люди не хочуть продажу землі», – зазначила вона.

Голова партії нагадала, що партія «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів вже розпочала процедуру підготовки до Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Ми передали всі документи до Центральної виборчої комісії. Все оформлено правильно і бездоганно, і ЦВК мала би оголосити рішення про початок референдуму. Але, на жаль, 26 квітня Окружний адміністративний суд Києва, а саме – один продажний суддя Арсірій, який повністю виконує вказівки президента, – ухвалив рішення, яке забороняє українцям висловитися на референдумі щодо продажу землі», – розповіла лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, подання до суду щодо заборони референдуму було зроблено від громадської організації, за якою стоять депутати від Блоку Петра Порошенка.

«Це означає, що Президент України Порошенко не дає права голосу українському народу! Гарант Конституції хоче розпродати українську сільськогосподарську землю, не порадившись з українською нацією», – обурилася Голова партії.

Юлія Тимошенко звернула увагу, що влада намагається узаконити продаж сільськогосподарської землі, «протягнувши» у парламенті відповідний законопроект.

«Якщо ми допустимо ухвалення закону про продаж сільськогосподарської землі, вважайте – ми забрали в України найбільший, найвагоміший ресурс нашого відродження та становлення», – зазначила вона.

Лідер фракції запевнила, що «Батьківщина» у Верховній Раді не допустить ухвалення такого закону: «Ми будемо піднімати народ, ми з усіх регіонів України покличемо людей в Київ, щоб зупинити мафію, яку очолює Порошенко».

Юлія Тимошенко також звернулась до громадян України із закликом не вірити «промиванню мізків» – інформаційній компанії, яку зараз розпочала влада за продаж сільськогосподарської землі.

«Так само, як наші патріоти захищають українську землю на фронті, так само нам потрібно захистити нашу землю своїми підписами проти продажу сільськогосподарської землі, яка займає 72% території України», – закликала вона.

Лідер «Батьківщини» звернулась до всіх обласних, районних, міських рад з проханням провести позачергові сесії та ухвалити звернення до президента та уряду, до Верховної Ради з вимогою не розпродавати сільськогосподарську землю, доки в Україні не буде створено 2,5 млн фермерських господарств і поки країна не почне правильно обробляти свою землю, переробляти сільгосппродукцію, продавати готову продукцію, а не сировину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Яке кому дiло до того продажу, хто розумний той непродасть свiй пай кому непотрiбно той i продасьть,головне щоб цiна на землю була так як у Европi ,а то вже незнають на чому пiаритися,нiби то Юлька дуже переживае за когось,вони вже думають про вибори.

  • “Мер (фр. Maire — старшина) — голова міської влади, міської адміністрації; голова місцевої виконавчої влади населеного пункту, частіше всього міста, іноді в великих містах також міського регіону. Як голова місцевої влади, в більшості правових держав — мер міста незалежний від центрального уряду, підпорядкований тільки місцевим парламентам та законам, самостійно керує міською адміністрацією, зокрема розпоряджається господарством та фінансами міста.
   Часто вибирається прямим таємним голосуванням громадянами-мешканцями міста.
   Назва посади походить від лат. «major», що означає «великий» або «старший». У німецькомовних країнах він зветься бургомістр («голова громади»).
   В Україні «мерами» неофіційно називають міських голів.” (вікіпедія)
   Я далекий від думки, що ви – Симчишин Олександр Сергійович,- законно обраний Хмельницький міський голова. А тому раджу обережно користуватись такими псевдонімами як “Мер”. Я голоси виборців за вас аноніма не рахував в жовтні-листопаді 2015 року

 2. Голимая ты популистка- время которой уже прошло и чем раньше ты это поймёшь тем будет лучше для Украины

 3. Я рахую, що тільки Тимошенко може витягнути краіну з прірви в яку вона попала. І чим швидше це зрозуміють виборці, тим краще ми будемо жити.

  • ВАНА “рятує” Україну вже 20 років поспіль – може вже хватить??? Погано що люди у нас голосують за одні і тіж граблі – Тимошенко, Порошенко, Ляшко, Бойко і тд.

 4. Олю, ви самовбивця (тоді агітувати за самовбивство інших, одночасно, великий гріх та кримінальний злочин), чи просто … дурна (прошу вибачення)?

  • Ми хочемо жити одночасно при “передкомуністичному” соціалізмі та при “дикому” олігархічному папівфеодальному капіталізмі. Вже пора зрозуміти (подивіться навкруг на реальність), що таке неможливо і назад дороги немає.
   Необхідно “відкрити” земельний ринок; хай увійдуть “серйозні” інвестори. Просто іншого виходу у нас вже немає, адже усю промисловість та сільське господарство у нас вже “деіндустріулізовали”, тобто – розікрали, здали в металобрухт і т.п.

   • А кто для тебя “серьёзный”?
    А что – работает земельный кадастр?
    Есть понятное, справедливое законодательство?
    Создан государственный земельный банк?
    Работает земельная биржа? И т.д.
    Есть же неплохие предложения: запустите в продажу “государственные” земли, “поганяйте” рынок, присмотритесь, приценитесь, а потом – следующий этап

    • Милий Shlepper е, по-перше, я з вами разом свиней не пас і на пам’ятаю, що б “на-бруденшафт”, шановний любителю ідіш ми разом з вами пили.

     • Друге: Ніколи, ні при Юлі, ні при Ющенку, при Януковичу, ні при “післямайданній” владі (стало ще “краще”) у нас “порядку”, в т.ч. в сфері землевпорядкування (зокрема – земельного кадастрування), не було, і не буде. Бо все це залежить від усього народонаселення України, яке, у всіх верствах, “ісповідує” правовий нігілізм. Скільки чекати можна? Поки взагалі все загине? Серйозними я вважаю закордонних інвестрів (дуже хотілося б, щоб це були не наші чи російські олігархи через офшори). Але певно спочатку будуть саме вони. Потім може перекуплять західні чи далекосхідні. Конче необхідно вже зрозуміти, що по іншому просту не буде, бо не може бути (дивіться досвід, наприклад, південно-американських держав). І які ви маєте на увазі “державні” землі сільськогосподарського призначення, які ви пропонуєте спочатку продавати? Адже таких … зараз просто немає (ну майже немає). Вони на даний час або “розпайовані”, або здані в оренду. А Юлю таким чином захищати не треба. Згадані її висловлювання є просто популізмом і нагадуванням про себе (вже напівзабуту), а також заздрістю до дих, кто вже “накрав” землі більше ніж вона.

     • А! Так ты свинопас?

 5. Даже если я и обрезанный, так ты не переживай –
  1.там еще нормально осталось
  2.а ты ещё в добавок антисемит?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.