У Кам’янці голова неіснуючої організації вимагала надати в оренду комунальне приміщення

Вчора відбулося засідання конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Кам’янця-Подільського.

Про це повідомляє «Вечірній Кам’янець»

Більшість звернень кам’янчан стосувалися питань надання медичних послуг: розміщення в нежитловому приміщенні стоматологічного кабінету, кабінетів  ультразвукової діагностики, кабінету МРТ, кабінету корекції ступні та хребта, надання нежитлового приміщення для здійснення медичної практики за спеціальністю «Хірургія».

Проте, було й одне абсурдне звернення.  Заявником, який просив надати в оренду нежитлове приміщення по вул. Майдан Відродження 1 (приміщення виконавчого комітету міської ради) виступила неіснуюча організація – Громадська рада, головою якої представилась Магілат Валентина.

Як зазначив голова конкурсної комісії, заступник міського голови Григорій Горшунов при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради існує тільки одна Громадська рада, яку очолює Володимир Дудко.

Про яку Громадську раду говорить вищезгадана особа та чому вона позиціонує себе як голова неіснуючої ради членам комісії невідомо.

Роз’яснив незрозумілу присутнім ситуацію начальник юридичного управління міської ради Олександр Антощук.

«Дана Громадська рада не має адміністративної процесуальної дієздатності та не пройшла державної реєстрації у встановленому порядку», – зазначив Антощук.

Відповідне рішення виніс Вінницький Апеляційний адміністративний суд 28 вересня 2016 року, таким чином, залишивши без змін рішення Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

В результаті члени комісії проголосували за те щоб взагалі не розглядати це питання.

Голова, як вона себе всім представляє, неіснуючої Громадської ради ще довго викриками намагалася зірвати засідання, вимагала надати їй слово та погрожувала судом. Проте, члени комісії були одностайні у своєму рішенні.

Варто відмітити, що випадки, коли людина самопроголошує себе на якусь посаду, без відома інших, непоодинокі. Аналогічна ситуації сталася нещодавно у сусідній з нами Чернівецькій області: буковинець Володимир Дідух-Кобзар проголосив себе «бургомістром» Чернівців. Після того, як чоловік неодноразово зривав засідання сесій міської ради, депутати прийняли рішення заборонити самопроголошеному «бургомістром» бути присутнім на сесії та винесли Дідуха на стільці з сесійної зали.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.