Семенишин не довів апеляції, чому не треба компенсовувати зарплатню поновленому заступнику

Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області подало клопотання про зупинення виконання постанови Хмельницького окружного адміністративного суду від 6 березня 2017 року в частині поновлення Володимира Марчука на посаді заступника начальника обласної поліції.

Про це зазначено в ухвалі Вінницького апеляційного адміністративного суду від 19 квітня.

Апелянт пояснив, що допуск Марчука до його робочого місця  призведе до безпідставної виплати із державного бюджету коштів позивачу.

Натомість вінницький суд вважає, що постанова Хмельницького окружного адміністративного суду в частині поновлення на посаді та присудження виплати заробітної плати у межах суми стягнення за один місяць, має виконуватись негайно, а підстави для зупинення її виконання відсутні.

Як писав НГП, пана Марчука було звільнено з лав поліції 20 жовтня минулого року на підставі результатів службового розслідування. В окружному адмінсуді він довів, що його відправили у відставку незаконно.

Водночас прізвище Марчука фігурує у кримінальному провадженні, яке веде Генпрокуратура. За відомостями прокурорів Луценка, службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тонни пального, а саме бензину марки А-92, А-95 та дизпального), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Рука руку моет. Можно подумать кто-то хотел выиграть процесс. А так и на доклад к Авакову есть рапорт: шеф мы же судились! И со своим забухать можно: мы же тебе все вернули, тырь дальше!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.