У Хмельницькому пропонують оподаткувати торгівлю через Інтернет

На розгляд сесії Хмельницької міської ради виноситься проект рішення щодо внесення змін до переліку місцевих податків і зборів, що діють у місті.

Відповідний проект оприлюдений на сайті міської ради.

Місцевим обранцям пропонується доповнити перелік новим податком “Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет” зі ставкою 15%. Цей вид зборів розповсюджуватиметься на суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, які працюють на II групі платників єдиного податку.

За даними Держстату, оподаткування роздрібної торгівлї, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет поширюється на сферу, де покупець здійснює свій вибір, засновуючись на рекламних оголошеннях, каталогах, інформації веб-сайтів чи будь-якій іншій рекламній продукції, та здійснює замовлення поштою, телефоном або через мережу Інтернет (зазвичай за допомогою спеціальних засобів, розміщених на веб-сайті). Товар, який купується, може бути або безпосередньо завантажений з Інтернет-сайту, або доставлений покупцеві.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. И как эти дятлы собираются контролировать весь процесс?

  2. ото вже тупий заголовок, оподатковується не торгівля, а ведення підприємницької діяльності. податки платить ФОП.

  3. А сигнали з космосу коли оподаткують?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.