Апеляція пом’якшила арешт майна у “підземці”, відчуженого на користь близької фірми Кольгоферів

Апеляційний суд Хмельницького області скасував рішення Хмельницького міськрайонного суду від 17 березня, яке стосувалося арешту 60 нежитлових приміщень у підземному переході (на перехресті вулиць Кам’янецької-Подільської), що перейшли до ПП “Ді Ай Сі” та ПП «Експресс».

Про це свідчить ухвала суду від 10 квітня.

З апеляційною скаргою звернулося ПП “Ді Ай Сі”, яке вважало рішення суду першої інстанції незаконним, необґрунтованим та невмотивованим. Апелянт наголосив, що при зверненні до міськрайонного суду ініціатором накладення арешту умисно було введено суд в оману, а вимоги клопотання ґрунтувались на рішенні суду, яке не набрало чинності (мається на увазі, постанова Хмельницького окружного адміністративного суду від 15 лютого 2017 року).

Колегія суддів Апеляційного суду частково задовольнила клопотання і заявила, що накладення арешту на майно ПП “Ді Ай Сі”, яке забезпечує функціонування господарської діяльності, із забороною користування ним, призведе до надмірного обмеження підприємницької діяльності з можливістю його подальшого зупинення.

Більше того, апеляційна інстанція переконана, що слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду, застосувавши такий спосіб арешту, фактично вийшла за межі своїх повноважень. Тому у новому судовому рішенні трактування арешту майна ПП “Ді Ай Сі” подається, як заборона на його відчуження та розпорядження.

Разом з тим, апеляція не погодилася з іншими вимогами представника ПП “Ді Ай Сі” щодо необхідності відмовити прокурору у задоволенні поданого клопотання про арешт майна. Суд вважає, що оскаржуване в адмінсудах вибуття комунального майна (нежитлових приміщень “підземки” площею 371,2 кв. м – НГП) з власності Хмельницької міської ради проти її волі відповідає критеріям ст. 98 КПК України, а відтак і можливості його використання стороною обвинувачення як доказ у кримінальному провадженні.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Ді Ай Сі” створено бізнес-сім’єю Валерієм та Оксаною Кольгоферами, Сергієм Мілем і Андрієм Туревичем у грудні 2007 року.  До 10 жовтня 2011 року фірмою керували Кольгофери. Потім її переписали на Віталія Скоропінського і Катерину Залуцьку.

З 2011 року засновником і керівником виступає мешканець Хмельницького Едуард Бондаренко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. чого і треба було чекати… виходить- кольгофери та і приближені є всесильними..

  2. А хто знає, який нотаріус оформлював угоди? Документи уже в него вилучили понад угодах відчуження!?

  3. шоколадный их гуру…берут пример…поцы

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.