Суд арештував автівку “майданівця”, в якій правоохоронці вилучили мічену валюту

Хмельницький міськрайонний суд арештував легковий автомобіль «NISSAN PRIMERA», в якому правоохоронці затримали двох активістів, підозрюваних у вимаганні.

Фото з сайту облпрокуратури

Фото з сайту облпрокуратури

Про це свідчить ухвала суду від 30 березня.

З клопотання слідчого стало відомо, що 27 березня силовики затримали заступника голови ГО “Хмельницький майдан” Анатолія Кравця і уповноваженого так званої територіальної громади Хмельницького Григорія Дерев’янчука. Вони вимагали і отримали 600 доларів від Михайла Блідного за не створення штучних перешкод у вигляді громадських протестів щодо недопущення призначення останнього на посаду очільника комунально-побутового підприємства “Облпаливо”.

Також у машині Кравця правоохоронці вилучили банківську картку, технічний паспорт на автомобіль, гроші на загальну суму 560 гривень предмет схожий на револьвер з набоями в барабані.

Нагадаємо, що 29 березня Хмельницький міськрайонний суд визначився з мірою запобіжного заходу для двох громадських активістів Хмельницького, які проходять у рамках провадження за ч. 2 ст. 189 ККУ (“Вимагання”). Суддя Світлана Данькова винесла ідентичні ухвали стосовно підозрюваних Дерев’янчука та Кравця, обравши їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 26 травня включно. Розмір застави був визначений – 100 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Пройдет еще пару недель и в бензобаке найдут связку гранат. а под капотом мешок дури. Скажут первый раз недосконально посмотрели. За обшивку можно еще подкинуть пяток штук портретов путлера.

  2. Растрелять и чем поскорее

  3. Менти свирепствуют… слышал эти парни на них и на прокуратуру много бумаг накатали перед задержанием. Все возвращается на круги “своя”.

  4. это все рабочие моменты..”активисты “меняются.. а рабочие моменты те же.это классика жанра.видать в отказ идут ..вот им “мотиваторы” и наворачивают…я сразу понял что линия (защиты -поведения) у них не очень сильная и мудрая…а воевать с системой дурная затея.на данный момент эта новость меня не удивила..одно могу скказать прокуратура готовится к процессу и законных мотиваторов у нее хватает…все что можно уже произошло….остался поединок..команды разминаются..

  5. Дуже радий що таких собак “активістів”позакривають по клітках від суспільства . Думаю що вже скоро базарники і другі люди прозріють і зрозуміють хто лякав облити їх товар зеленкою або підпалити кіоск, магазин за невихід на майдаун. Взнають також про багато інших “добрих” справ “активістів” і їх собаководів типу алімів, смалів і др. наволочі і Шарікових.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.