Симчишин про ремонт доріг: ямки не просто закидаємо асфальтом

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин відрапортував, що робиться з ремонтом доріг у місті.

“Щодня працює 4-6 бригад. Використовуємо Фрези, ямки не просто закидають асфальтом, а фрезами вирізають значно більші площі глибиною 5-7 см. Наголошую це не поточний ремонт, це тільки ліквідація ямковості. Поточний ремонт розпочнемо трохи пізніше”, – написав він у “Фейсбуці”.

Мер зауважив, що цього тижня заплановано усунення ямковості на вулицях: Чорновола, Львівське шосе, Геологів, Свободи, Кам’янецька, Пушкіна, Івана Франка, Пілотська, Купріна, Староміська, Героїв Чорнобиля, Панаса Мирного.

Крім того, підрядники приступили до капітального ремонту доріг на вулицях І.Франка, Кармалюка, Ювілейна, пров.Красовського.

Як писав НГП, раніше Симчишин розкритикував роботу комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг міськвиконкому, яке займалося поточним ремонтом міських доріг у 2016 році.

Градоначальник зауважив, що гарантія на поточний ремонт становить не менше 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Бачив роботу на Бандери і Проспекті, добре роблять

 2. на Франка крутий ремонт.

 3. папугу взяли в обласну громадську раду авансом. мае відробити корнею. Взяли папугу, васю з алмаза і мерзенюка. Папуга взув всю народну силу втьомну. Там є багато толкових. Корнєй буде мстити свободі. Задача Папуги стати головою і мочити Сашка. Але він кидалово з великим стажом кини і корнея

 4. ремонтують вулицю Чорновола, за госпіталем ремонтують дуже якісно. Не тяп-ляп, а якісно.

 5. А коли накажуть “папередников”, що “ремонтували” в 2016р.???

  • напевно вже усі зрозуміли, крім” жополизів”, що таке ремонт по симчишинськи. це перед усім піар, потім відмивання грошей, гроші на вітер тому що пройшла зима і усі побачили жах. такого ще небуло!!! скільки ям. від неякісного ремонту, навіть ті гроші що не вкрали, змилися.
   Дивився як на проти зупинки Либідь плаза на дорозі була величезна яма, та подумав, чого це не там палатка свободи стоїть))) в тій ямі.

  • наказали, вигнали 2 з роботи, вигнали 2 підрядників і всі інші підрядники все виправляють за свої гроші. З бюджету грошей на ремонт не дали нічого.

 6. підтверджую на Чорновола гарно роблять

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.