Думки чиновників розділилися щодо будівництва на Озерній: арітектура – “за”, юрвідділ – “проти”

Хмельницький окружний адміністративний суд 17 січня розпочав розгляд справи про визнання незаконними та скасування містобудівних умов та обмеження забудови земельної ділянки, визнання незаконною та скасування реєстрації Декларації про початок виконання будівельних робіт будівництва торгівельного центру з кафе на вул. Панаса Мирного, 31/1 за позовом міської ради.

Міськраду у цьому провадженні представляла працівник юридичного відділу, відповідачами були юрист управління архітектури тієї ж Хмельницької міської ради та юрист Управління ДАБІ у Хмельницькій області. Також до розгляду справи було долучено третю сторону – ОСББ житлового будинку та забудовники, інтереси яких представляли адвокати.

Як розповіла НГП регіональний координатор кампанії “Чесно. Фільтруй суд!”, голова ГО “ЖАР” Альона Береза, під час засідання відповідачі висловили свої заперечення щодо задоволення позовних вимог Хмельницької міської ради. Поряд з тим, представниця управління архітектури пообіцяла надати до матеріалів справи копії документації щодо цього будівництва.

“Однак досить дивними виглядали заперечення профільного управління міськради, які відстоюють законність своїх дій, при тому що саме міськрада підняла питання щодо їх скасування. Враховуючи цей факт, важко розібратись і до кінця зрозуміти позицію влади міста у цьому питанні. Окремо варто зазначити, що, на жаль, не всі учасники максимально підготувались до цього судового розгляду. Наприклад, представниця управління архітектури зовсім не була готова до розгляду цієї справи, хоча повідомлення про судове засідання управління отримало ще 3 січня. Водночас представник ДАБІ оголосив зі своєї сторони клопотання щодо перенесення розгляду цієї справи з метою надання можливості долучення до справи копій документів, що є у розпорядженні контролюючого органу”, – зазначила громадська активістка.

Наступне засідання по будівництво на Озерній відбудеться 25 січня о 14:30.

Як писав НГП, на початку грудня 2016 року мешканці прилеглого до будмайданчика житловото будинку перекривали дорогу на знак протесту зведення торговельного центру на Панаса Мирного, 31/1, який має з’явитися до кінця 2017 року.

27 грудня Хмельницький окружний адміністративний суд відмовився зупиняти скандальне будівництво на Озерній, тим самим залишив без задоволення клопотання міськради

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Як це може бути, що структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради мають різні позиції у суді ? А міському голові слабо винайти спільну платформу ? Чи ці юристи будуть надалі чубитись на сміх людям. Просто ганьба.

    • А що, в міському управління архітектури та містобудування (згадайте – начальник звільнився, т.в.о. “попався” на хабарі), є зараз хоть якийсь фахівець?

  2. Знайдіть тій Берьозі мужика. Дайте на НГП і на всіх сайтах оголошення: для Берьози треба мужика. Бо втратимо дівку

    • Альонка хоча б нормальна баба – нормальної орієнтації, а от всі забудовники (та їхні слуги – депутати) – стовідсоткові підараси. Очистити місто від підарів – благородна справа. Давай Альона!

  3. Ви, пані Альона, є людиною майбутнього, тому не звертайте увагу на хамські коментарі. Щасти Вам !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.