У дворі мешканців Озерної замахнулися на зведення ТЦ. Люди повстали, влада вказала їм до суду

До кінця 2017 року на Панаса Мирного 31/1, що у хмельницькому мікрорайоні Озерна, двоє ФОПів мають намір звести торговельний центр з кафе.

Про це свідчить паспорт об’єкта, який з’явився за нашвидкоруч облаштованим парканом.

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Вказана земельна ділянка площею 1300 кв. м впритул прилягає до багатоповерхівки та сусідствує з рядом МАФів і зупинкою для громадського транспорту. Наразі ділянці насаджені плодові дерева.

%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b0

Мешканці прилеглого будинку негативно відгукуються на можливу появу торговельного центру. На їх думку, якщо тут з’явиться комерційна будівля, вони взагалі не зможуть пройтися своїм подвір’ям. Більше того, мешканці хвилюються за власні оселі: в будинку є тріщина, і вони бояться, що через важку техніку, яка їздить на будмайданчик, їхній дім може завалитись.

Позиція міської влади зводиться до того, що вона не має повноважень вплинути на забудовників.

“Зупинити (будівництво – НГП) можна тільки через суд. Я не можу видати царський указ про зупинку, бо немаю таких повноважень”, – сказав мер Олександр Симчишин під час зустрічі з мешканцями.

Історія земельної ділянки на Панаса Мирного 31/1 досить цікава. У 2014 році Хмельницька міська рада припинила право користування цією ділянкою для молодіжного об’єднання «Атлант», передавши її в оренду на три роки Євгену Павлюку та Ігорю Загородному. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

Також згадані фізичні особи 13 червня 2014 року зареєстрували право власності на незавершене будівництво загальною площею 399,5 кв. м на Панаса Мирного 31/1.

%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-31_1

 

%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be2

 

%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be3

 

Також у підприємців є залізний аргумент – Управління ДАБІ у Хмельницькій області вже оформило одному з них (Євгену Павлюку) декларацію на початок виконання будівельних робіт від 8 вересня 2016 року (ХМ №083162511570).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. “Зупинити (будівництво – НГП) можна тільки через суд. Я не можу видати царський указ про зупинку, бо немаю таких повноважень”, – сказав мер Олександр Симчишин під час зустрічі з мешканцями.
  Вот так: “Не царское это дело!”

 2. Або журналісти некомпетентні, або просто хочуть обдурити людей. Всі добре знають що за цим будівництвом стоїть голова земельної комісії А. Кветко. І якшоб журналюги хотіли то провели розслідування і висвітлили реальні факти. Всі ж нають будує фірма Будальянс власником якого є голова земельної комісії, який зареєстрував це будівницво на підставних людей

 3. Подивившись відео пояснень міського голви стає соромно, адже він висловив свою некомпетентність. Якщо будівництво ведеться на землях міської ради, а воно дійсно так, то його відповідь людям повинна грунтуватись на дорученні прове-дення перевірки законності цього будівництва. Питання до мера: чи проводились громадські слухання щодо забудови прибудинкової території цього будинку ? Заслуговує на увагу коментар пана Перейми, якщо дійсно це його висловлювання.

  • Немає в законі вимоги проводити громадські слухання.Рішення цих слухань немає юридичної сили.Плюс ділянка надавалась в 2014 році,так що питайте в попередників.

  • Ні !!! Це не мій коментар ! Я не знаю хто стоїть за цим будівництвом і мені це не цікаво. Я добре знаю п. Кветка но що він очолює земельну комісію в міськійі раді довідався з цієї публікації. Можна зрозуміти мешканців но і треба також зрозуміти бізнисмена, який має всі довіли і вже вклав немалі кошти в забивання паль. Кожна людина має право на свою думку і може її висловити но не підписуватись чужим іменем. П.Перейма.

 4. Мер правий! Зупинити будівництво ТЦ може тільки рішення суду, яке набрало законної сили. Все інше це просто “мирская суета”.

 5. А суд як завжди все спустить на гальмах і люди лишаться з носом.

 6. Як Ви не розумієте Картавий вже взяв хабар від забудовника. Свобода прийшла – порядку не навела.

 7. Ділянка надавалась в 2014 році,так що питайте в попередників.

 8. Логіка залізна: землю дали в 1994 році, продовжили оренду в 2014 році і дали містобудівні умови на забудову, а винен Симчишин. Хто всрався? Невістка. І ще чому хтось вважає це будівництво незаконним? Які норми, статті яких законів порушені?

 9. я, перейма петро ніяких коментарів не давав і не можу давати так, як не маю інформації про це будівництво і воно мені не цікаве а хто пише від мого імені нехай буде на совісті даного порталу і тих гнидників які бояться підписуватись своїми іменами.

 10. це повністю законне будівництво

  • як же влада скаже, що незаконне, коли сама видала дозвіл? хоча в майбутньому пан Симчишин обіцяє за кожним будиночком закріплювати невеличку озеленену територію типу”скверик”…тільки для нашого будинку ця прерогатива вже буде звичайним міражем…задля задоволення потреб двох бізнесменів тисяча мешканців будинку мають залишитись без маленького кусочка зелених насаджень…І ніхто не зважає із влади на те, що поряд дорога, рухається транспорт і ті насадження нам конче необхідні, щоб хоч тріщки очистити повітря від вихлопних газів та куряви….як то у прислів”ї; “Спасіння потопаючих – справа самих утопаючих “

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.