Суд відмовився зупиняти скандальне будівництво на Озерній

Хмельницька міська рада судиться з двома ФОПами, які мають намір звести торговельний центр з кафе поблизу прибудинкової території багатоповерхівки на Панаса Мирного 31/1 (мікрорайон Озерна).

Про це свідчить ухвала окружного адміністративного суду від 27 грудня.

Влада просить суд визнати незаконними та скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки від 3 червня 2016 року (№ 134/ГП-25.1-04 взамін № 100/ГП-25.1-04 від 04.06.2014 року) на будівництво торговельного центру з кафе на земельній ділянці на вул. П.Мирного, 31/1 і визнати незаконною та скасувати реєстрацію Декларації про початок виконання будівельних робіт (від 8 вересня 2016 року за № ХМ 083162511570).

Фото НГП

Фото НГП

Разом із позовною заявою міська рада подала клопотання, в якому просить суд забороти двом ФОПам здійснювати будівельні роботи на вул. Панаса Мирного, 31/1. Пояснює це тим, що є “очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам територіальної громади Хмельницького”.

Натомість суд залишив без задоволення клопотання міськради, наголосивши, що позивач необґрунтував та не довів існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам громаді.

Як писав НГП, на початку грудня мешканці прилеглого до будмайданчика житловото будинку перекривали дорогу на знак протесту зведення торговельного центру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. НЕ ДИВИНА. СУД СВОЄ ОТРИМАВ

  2. І так буде з кожним рішенням…

  3. Нічого дивного. МР готувала завідомо програшний позов. Про це говорили правозахисники ініціативної групи проти будівництва.

  4. Можливо й таке бути. готували позов для людського ока – дивіться, які ми патріоти, а насправді вписали докази, які суд, спіставивши їх із законами, зробив правильний висновок, що вони безпідставні для порушення справи. У нас це вміють робити.

    • Треба бачити той позов, щоб про нього так судити. Хай мешканці оскаржать рішення суду в апеляційному суді.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.