Симчишин каже, що переговорив із Вікарчуком через сутички під “СВ Клубом”

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин пояснив, чому керівництво розважального закладу “СВ Клуб” відмовилося від пікету сесії.

Про це він заявив у коментарі журналістам у перерві пленарного засідання сесії.

“Розумний із розумним завжди знайде вихід. Ми зустрілися з Вікарчуком, поспілкувалися, розібралися в ситуацію. Про консенсус важко говорити, оскільки є різне бачення. Порозумілися у тому, що надалі продовжуємо працювати і турбуватися, аби місто розвивалося і виховувало патріотів”, – зазначив Симчишин.

За словами мера, партія “Свобода” не пікетувала “СВ Клуб”, а виступала проти концерту Потапа і Насті Каменських.

Нагадаємо, що власник “СВ Клуб” Віктор Вікарчук заявив про відмову блокувати сесію Хмельницької міськради 26 жовтня.

Як писав НГП, представники Правого сектора, ВО “Свобода”, Автомайдану влаштували акцію-протест, під час якої закидали приміщення розважального закладу яйцями та залили кров’ю. Таким чином, вони висловили незадоволення організацією концерту Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”, який мав відбутися 21 жовтня в “СВ Клубі”. Однак через ці події його скасували.

Більше на цю тему читайте у публікації “Гастролі, що лишилися на афіші. Післямова“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

  1. Викар сдулся. И все его потуги сгорели, когда он не вышел на пикет. Симчишин меж двух огней, но пока удается лавировать. Видимо, понимает, что ситуация не не руку ни Свободе ни ему, как мэру. Надеемся, что все яйца полетят по назначению и по главной зачинщице бардака. У которой волонтеры и патриоты, а еще соответствующие органы давно должны спросить, где деньги за концерт на стадионе. Сколько собрала со спонсоров и сколько отдала на войну.

    • з недостовірних джерел чула що віка сердюк возить під замовлення зброю з зони АТО… думаю що цю інформацію також треба перевірити відповідним органам…а то під волонтерами маскуються різні неадекватні непатріотичні особи..

  2. ВІКА СЕРЕДЮК В ЗОНІ АТО ПОТРАХАЛАСЬ З МОТОРОЛОЮ, ТАК ЩО СКОРО ВІКА НАРОДИТЬ НЕ ОДНОГО МОБІЛЬНИКА !

  3. Якщо конфлікт вичерпано та всі питання з’ясовано, то керівники відповідних політичних сил мали б офіційно вибачитись за неадекватну поведінку окремих істеричних “поплічників”. А то виходить як протест влаштовувати – ми круті та борзі, а як брати відповідальність за результати – кожен спихає з себе вину та паскудить один одного – “це не наші хлопці”, “ми не влаштовували погром”, “ми взагалі на виставку прийшли”. Ага, я не я і корова не моя. Цирк якийсь…

    • А мамам, и детям маленьким, которые просто перепугались до смерти из за дыбилоидов, им то что с этого? Викарчук наверное выторговал за копейки себе то помещение кинотеатра, которое обстроил.

  4. “Розумний із розумним завжди знайде вихід”, – клас! Молодець.

  5. Плюс за позицію

  6. Дивно виглядає, що Вікарчук тільки на Свободу наїхав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.