Поліція здійснює досудове розслідування щодо незаконної видачі документації під будівництво багатоповерхівки у центрі Хмельницького

Хмельницький відділ поліції Головного управління Національної поліції в області здійснює досудове розслідування щодо незаконної видачі земельної документації на вулиці Прибузька, 5/1 під будівництво багатоповерхівки, що у центрі Хмельницького.

Про це зазначено у витягу кримінального провадження №12016240010004745.

Згідно з матеріалами, 9 жовтня 2015 року службові особи управління архітектури та містобудування Хмельницької міськради всупереч наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ №109 від 7.07.2011 року за відсутності повного пакету документів видали містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вулиці Прибузька, 5/1 ТОВ “Торгівельний центр Прибузький”. Посадовці не врахували вимоги щодо складу, форми та змісту містобудівних умов, обмежень забудови земельної ділянки, яка знаходиться в рекреаційній зоні Р-2, на якій, відповідно до містобудівної документації, не дозволяється розташовувати багатоповерхові, багатоквартирні житлові будинки, чим грубо порушено чинне законодавство.

city

Як писав НГП, Управління Держархбудінспекції у Хмельницькій області скасувало дію семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у Хмельницькому на вул. Прибузька, 5/1.

Довідка НГП. Рішенням 24 сесії Хмельницької міської ради від 24.04.2013 р. №33 земельну ділянку на вул. Прибузькій, 5/1 внесено у перелік земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами.

Переможцем виявилося ТОВ «ТЦ «Прибузький» з Хмельницького. Засновником і директором зазначається Ярослав Бляхарський.

Бляхарський дуже популярний серед середовища будівельників Хмельницького — на нього зареєстровано десятки фірм. Серед них ЖБК «Буковинський квартал», ЖБК «Парадіз», ТОВ «Житлоплюс». А ось ЖБК «Меблевий» Бляхарський заснував разом із батьком депутата Хмельницької міської ради Анатолієм Скочелясом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.