ДАБІ скасувало містобудівну документацію розпіареного спорткомплексу “CITY”

Управління Держархбудінспекції у Хмельницькій області скасувало дію семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у Хмельницькому на вул. Прибузька, 5/1.

20

Про це повідомляє офіційний сайт ДАБІ.

В рамках здійснення повноважень держархбуднагляду ДАБІ перевірила діяльність Управлінням архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради.

За результатами перевірки встановлено, що під час видачі семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у м. Хмельницький по вул. Прибузька, 5/1 допущені порушення законодавства.

Зокрема, не були дотримані вимоги щодо складу, форми та змісту містобудівних умов та обмежень, відповідності містобудівної документації діючому законодавству, а також порушено принципи плану зонування територій.

Як писав НГП, рішенням 24 сесії Хмельницької міської ради від 24.04.2013 р. №33 земельну ділянку на вул. Прибузькій, 5/1 внесено у перелік земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами.

Переможцем виявилося ТОВ «ТЦ «Прибузький» з Хмельницького. Засновником і директором зазначається Ярослав Бляхарський.

Бляхарський дуже популярний серед середовища будівельників Хмельницького — на нього зареєстровано десятки фірм. Серед них ЖБК «Буковинський квартал», ЖБК «Парадіз», ТОВ «Житлоплюс». А ось ЖБК «Меблевий» Бляхарський заснував разом із батьком депутата Хмельницької міської ради Анатолієм Скочелясом.

Більше на цю тему читайте у публікації “Що ж приховано під яскравою назвою спортивний комплекс “CITY”?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ха-ха ))

  2. Скочеляс трохи схудне:).

    • Мутные схемы Скочелясу ночью спать не дают, снятся. Просыпается в холодном поту)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.