Хмельницький освітянин погрожує батюшкам УПЦ МП судами, якщо ті освячуватимуть навчальні заклади

Начальник міського управління освіти Роман Миколаїв обурився появою церковнослужителів УПЦ МП на відкритті дитсадку у мікрорайоні Ружична.

Про це освітянин написав у “Фейсбуці”.

“Нині відкривали ДНЗ 3 “Світлячок”, сценарій, короткий виступ міського голови, основна увага дітям. І тут являються представники церкви країни-окупанта. Хто вас запрошував в заклад освіти? Ви узгоджували ваші культові дії з управлінням освіти? Перше і останнє попередження, наступного разу буду з вами через суд спілкуватись”, – зазначив Миколаїв.

Як відомо, 28 серпня у мікрорайоні Ружична місцева влада відкрила дитячий садочок на 200 місць.

Довідка НГП. Наприкінці лютого Роман Миколаїв заявив про вихід з Родового Вогнища Рідної Православної Віри (є течією рідновір’я в Україні). При цьому анонсував роботу над слов’янським язичницьким рухом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Интересно, коакой предмет иска будет? Язычник против православных московского патриархата. Держава проти релігійної організації. Николаев сморозил. Из – за таких, как он, единства никогда не будет в стране. Бороться надо с умом, а не шашкой махать перед журналистами ради популизма.

 2. у Миколаїва не всі дома та навряд чи колось всі там до гурту зберуться

 3. Николаев есть настоящим быдлом,у которого вместо мозгов жопа!

 4. божьи коровы обнаглели – одну гривну дают , одну гривну берут , копейку дают – и копейку берут …

 5. Поэтому . Николаев – порядочный человек , и знает цену продавцам опиума для народа – как говорится вас не обманут , вы не в церкви .

  • Чим дії Миколаїва відрізняються від комуністичних?
   Вони також були проти християнської віри. Оце так влада!

   • що роман миколаїв… ща галина мельник… одного поля ягода… не все в порядку в них з головою… такі перли видають ….що завжди дивуюся….невже ми варті таких пришелепкуватих керівників…–не знаю чим ми завинили…

  • а почему он богумир дмитриевич миколаев ..а не богумир дмитрович миколаїв…якщо проти московського патріархату- то також має бути проти російської назви..я так думаю…

  • Такий порядний як і ти. Шо ти бісноватий, шо твій симчишин дявол, шо миколаїв сатана.

 6. I де здоровый глузд? Священник нiколи не прийде на подiбний захiд без запрошення. Якщо е запрошення – то е запит населення. Таких самих, доречi, украïнцiв, як цей розумник.

 7. Дуже популярно тепер виступати з такими заявами, тому воно і не дивно. Один вже відмовляється від своїх слів – бо потягли до суду(бориспільского депутата за провокації під час Хресної ходи).
  Потрібно не давати задню, а брати його в данному випадку за язик та до суду. А підстав думаю , бульш ніж достатньо.

 8. ЯК ЖЕ БОЯТЬСЯ САТАНІСТИ З “СВОБОДИ” СВЯТОЇ ВОДИЧКИ. ВИ БІСОВІ ДІТИ ВСЕ РІВНО ПОЗДИХАЇТЕ РАЗОМ З СВОЇМ ДЯВОЛОМ СИМЧИШИНИМ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.