Головний освітянин Хмельницького відрікся рідновірів, але залишився язичником

Новопризначений начальник управління освіти Хмельницького Роман Миколаїв (Богумир) вийшов із заявою про вихід з Родового Вогнища Рідної Православної Віри.

Його відеозвернення з’явилося на каналі Youtube 25 лютого.

“Два останні роки намагався порозумітись з керівником РВ РПВ по спірних питаннях, які стосувались самоназви, образу Спасів, волхвів-рахманів, перенасичення “індусятиною”, відсутності чітких проукраїнських державницьких позицій. Залишались кожен при своїй думці. Боротись з тим, що мені осоружне, а тим більше бути до цього причетним, більше немає ні найменшого бажання. Кожен обирає свій шлях і йде по ньому розраховуючи на власні сили. Залишаюсь вдячний усім хто був зі мною і з повагою до особистостей, яких достатньо в РВ РПВ”, – зазначив він.

Крім того, Миколаїв повідомив, що вже розпочав роботу із соратниками над формулюванням організаційних, світоглядних та богословських основ слов’янського язичницького руху України.

“Робота не проста, але дуже цікава, ми відкриті до спілкування, діалогу та взаємодії. В ближчий час буде опублікований маніфест та звернення до одновірців”, – додав він.

Як відомо, Родове Вогнище Рідної Православної Віри є течією рідновір’я в Україні, яке виникло 2003 року. Складається з 6 крайових вогнищ, 22 громади, кілька десятків ініціативних груп.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 41

 1. От Симчишин кадрів підбтрає!!!! Інших фахівців немає тільки язичники/, або СВОБОДІВЦІ!!!!! Як освітою може керувати ЯЗИЧНИК!!! От СЕМ ти і дав

 2. Ти СЕМ зі своїми кадрами яких ти підбираеш, незабаром будеш в дупі. Твоя Сабійка, тупа як пробка. Ставить із себе Есмеральду в Собрі Паризької Богоматері!!! А насправді нікчема і не фахівець! Дивись, ти вже майже в сра-ці зі своїми кадрами

 3. плюсую коментатора щодо тупості Сабій. Її на цю посаду точно взяли не через фаховість і професійність, а через партійну приналежність… чоловіка.

  • Ігор Сабій тут ні до чого, його дружина просто фахівець своєї справи і патріот!

   • Сабій патріот? Ой тримайте!!!! Яким місцем????

    • Давайте будем правдивими. Сабій пробула 9 років в декреті, вона не управлінець, вона не знае з чим це їдять!!!!! І вона ніколи не навчиться цьому.

   • що сабій, що сабійка – галицька рагульня. подивишся так на гпличанина, неначе і людина а на справді підла противна тварь

  • Да не тільки Сабійка радує своїм умом. А візьмість Гончарука?????

   • Гончарук можливо як хлопець не поганий. Але це не профессия. З ніхто ні про що не буде серьезно говорити, і не говорять, наскільки я знаю. Його справа проводити наради, ківати головою, робити для чиновників грізне обличчя)) Ширма. То я плочу податки що би його просто так кормити.

 4. Оце мера вибрали!!! Таке враження, що він дебілів позбирав “вибранних” зі всього міста… Не знаю щодо Миколаїва – подивимось, а от як можна було призначити хвору на голову Мельник Галину Леонтіївну, та по ній можна написати підручник з психічних хвороб і видати його без жодного хабара….

  • Вчора призначили Оксану Новодон. Кандидат економічних наук, вільне володіння 2 іноземними мовами. Десятки наукових праць. 10 років досвіду.
   А хто ти? “Недебіл вибраний”?

  • МЕЛЬНИК ГАЛИНА ЛЕОНТІЇВНА БУДУЧИ ДИРЕКТОРОМ ШКОЛИ СТІЛЬКИ НАХАПАЛАСЯ ЩО КРАЩЕ БИ СИДІЛА ТА НЕ РИПАЛАСЯ…. І САМЕ ВОНА НАПОЛЯГАЛА НА ПРИЗНАЧЕННІ ЛЕСІ ВАСИЛІВНИ СТЕБЛО…. ТУЗІК ЖУЧКУ ВЗЯВ ПІД РУЧКУ… ХІ ХІ…ХА ХА…

  • поназбирав тупих рагуляк з полонини

  • Звертаюсь до Вас, шановний Анонімний. Мені прикро читати Ваш відгук. Мені пригадуються ті часи, коли в м.Хмельницькому панувала русифікація усіх шкіл, однією з небагатьох тих, хто казав, ВИ – УКРАЇНЦІ! Ви маєте цим пишатися і вкладати душу в розквіт вашої країни, була Галина Леоніївна. І це були не просто заклики, а крик її душі.

 5. Сем це робить для того, щоб відвернути увагу громадськості від справжніх махінацій, які крутяться у місті

  • дорвались голодні до влади та корита!!! хто за ними стоїть??? так міцно???які сили?? політичні олігархічні????????

  • СЕМушка бабло відбиває витрачене на вибори. Він і не сподівася що буде мєром, о ПОПАВ!!!!! Господарник з нього як з г-на пуля!!!

   • можете що хочте писати, але місто стало набагато чистіше як рік назад.

    • ЗА ДОРОГИ …НАБЕРЕЖНУ…. СМІТТЯ ТА ЧИСТОТУ МІСТА ВІДПОВІДАЄ УПРАВЛІННЯ ЖКГ…. А ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТОЙ САМИЙ….ПРОСТО ЛЮДИНА НА СВОЄМУ МІСЦІ….ПОСТІЙНО НА РОБОТІ ТА В КУРСІ УСІХ ПРОБЛЕМ….

    • О це вже дурня. Місто було чистим і до нього. Чи не так? Це мабуть побратим цітує на рахунок сьогоднішнього чистого міста.?

  • Да СЕМ взагалі далекий від міського господарства. Йому треба історію в школі ви кладати, а не керувати містом, це не його!!!!! Да і забирай своїх прихлебателів – затсупників. Це не їх справа!!! А те що він крутить махінації так це не дивно, однодумці гроші чекають витрачених!!

 6. ти голодні?? ну мер не такий голодний щось да має..можливо не все
  а от ті інші то голодранці
  уних там кругова порука!!!! любі друзі симчишина!!!!чим він кращий за тих на банковій?? тільки в мініатюрі

  • це новий вид клану
   як же це назвати???

   “клан симчишина”
   “сім’я симчишина”
   “Фінансово-політична група”

   • РЕЖИМ СИМЧИШИНА

    • Це правда, Режим Симчишина.
     В нас в ЖЕКу щодня начальник ходить як переляканий. Таке враження що 37 рік і репресії.

     • Знали б ви всі про цей режим. Що там ваші ЖЕКи. Дитячі забавки. Такого не було ніколи. і школі чекають Симчишина вже два місяці, два місяці миють, прибирають кожен день, на кухні учням наварюють, директор цілий день на роботі, ходить по класах. Терор повний. Всі налякані.

     • Хай би такий терор був постійно, то краще і прибарати почали і сніг краще чистили і в школах краще дітей почали годувати. я за терор!

     • Да не тільки в ЖЕКАХ ходять перелякані!! В управління ЖКГ теж перелякані, ніякої роботи як раніше, а тільки псування нервів. Раніше знав що робиш, а сьогодні хер знае того СЕМА що в нього на умі? Да нічого!!! Йди геть сам з мера!!! Зрозумій це не твое. І це буде по -чоловічому!!! А так, ти кукла в інших руках!!!

 7. Ну от що ви за люди? що вам треба? коли ви щось нормальне написати можете? все життя гадите і поносите. Купіть собі ліки від розладу шлунку.
  Миколаїв ще ні дня не працював, а ви вже напоносили. Я знаю його особисто багато років. Ще коли він викладав в нашій Прикордонній Академії. Це найрозумніша людина, яку я зустрічав, він написав більше 10 книг. Хто з вас щось написав крім поносу в коментарях?

  • Якщо викладав в Прикарманній академії тоді все зрозуміло. Там кожен шинкар “учоний”

 8. Мельник Галина точно психически не здорова
  бредит мольфарами на общественных выступлениях. печать у нее на лице – майдауна

 9. ну почему у почти всех свободовцев лица обиженных угнетенных рагулей ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.